Quantcast

Sta trenutno radis? 11

Mali čičak

Legenda
Poruka
67.419
@Cicak
Zeludac nema opnu, pukne dijafragma I zeludac upadne u rupu. Izadje sam al boli. Dijafragma se tesko sije zato izbegavaju.
E jbg :(
A od cega ti je dijafragma pukla? Da znam, da se cuvam...
verovatno zato sto nema sopstvene prihode, nema od cega da iznajmi stan i da izdrzava decu
Pa nek se zaposli.
Ima nekoga valjda.
Meni je fenomen kad to neko napise, kao da zivi sam u svemiru.
Jbt ako resis da odes, lepo decu za ruke i odes. Imas valjda porodicu, prijatelje, poznanike, sigurne kuce, nekoga na svetu ko ce te primiti dok se ne zaposlis.

Raisa

Iskusan
Poruka
5.319
Pokusavam da stavim svoju jednu sliku na wikipedia stranicu.Napravila sam nalog na wikipediji,i gledala sam kako postaviti sliku na clanke,i sad,nasla sam jednu opciju gde doniras svoju sliku da je koriste drugi ljudi.Hocu jednu sliku da doniram da je koriste samo ne znam ako postavim unutar clanka,da li ce me tuziti ako je slika previse otrkivena.Imam opciju da pregledam pre nego sto unesu promene ali bojim se ako kliknem na promene,da ce me tuziti,nadam se da wikipedia to nece uciniti,vec da ce mi prihvatiti sliku :zurka: Izaslo mi je ispod slike Mountain i Tadz Mahal :kolac:

Poslednja izmena:

smokva

Legenda
Poruka
50.041
Daj
Pokusavam da stavim svoju jednu sliku na wikipedia stranicu.Napravila sam nalog na wikipediji,i gledala sam kako postaviti sliku na clanke,i sad,nasla sam jednu opciju gde doniras svoju sliku da je koriste drugi ljudi.Hocu jednu sliku da doniram da je koriste samo ne znam ako postavim unutar clanka,da li ce me tuziti ako je slika previse otrkivena.Imam opciju da pregledam pre nego sto unesu promene ali bojim se ako kliknem na promene,da ce me tuziti,nadam se da wikipedia to nece uciniti,vec da ce mi prihvatiti sliku :zurka: Izaslo mi je ispod slike Mountain i Tadz Mahal :kolac:
Prvo mi da vidimo

Poruka
18.499
danas sam u domacoj konfekciji nekoj
probala super hlace od vune, tanke, stof
kostaju 2500 din
i kupila jedne ljetne pamucne za 1200 din
to nema ni kod kineza za tu lovu i takav sastav ;(
Koja domaća konfekcija?

Ja sam u Modusu u Zemunu pre 12 - 13 godina kupila štofane, vunene pantalone, klasičnog kroja. Nosila sam ih do pre dve godine, dok se bukvalno nisu raspale. Nikada posle toga nisam uspela da nađem ni slične. :(

Mali čičak

Legenda
Poruka
67.419
ma pusti cile, to sve bre besno i obesno, sve oce na gotovo i kad nema odmah kme kme umesto da uzmu zivot u svoje ruke ko ti
Taro, ha ha hi hi... :roll:
Ako se ti nisi dobro udala, tu ti ja ne mogu pomoci.
Ali mogu ako si lose, evo pomogla bi ti da se snadjes ako te muz izbaci iz kuce a ti nemas posao. To je ljudski. Nije to nikakav vauuuu postupak. To bi valjda svako ucinio.
pa nisu joj cile decu pravili poznanici i rodbina, nego muz
sto ona da ide iz kuce
Pa ne smem to ni da napisem, vec ce neko skociti sa argumentom Nije njeno! :roll:
Kako god bilo, ako on nece da ode, nek ode ona, ako ne mogu zajedno
Ali nema sta da se izbacuju.
I ako se mora, pa valjda svako ljudsko bice sa iole inteligencije , socijalne, ima neku osobu na koju se moze osloniti.

Jel biste vi primile u kucu prijateljicu u takvom problemu? Ja bih, svaku od mojih drugarica, sa sve decom. Ne samo da bi ih primila, nego im pomogla i da nadju posao i da nadju sebi stan, oko dece itd... a svaka od njih ima roditelje, sestre, bracu, rodbinu... nekoga pre mene... pa nisu sa marsa pale...

Ja.sutra idem na konferenciju- Zene u nabavci
I ne znam dal da se se obucem normlano ili neko odelce
Odelce. Nesto lepo poslovno . Tebi to stoji savrseno

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
34.316
Jao čičak.
Ima ljudi koji napuste svoje rodno mesto, odu u grad gde nikog ne znaju, osim đuvegije, sve zbog njega, izrode mu sitnu decu, za to vreme ne rade i onda on reši da mu je ta žena dosadila. I šta onda?
Neke dublje konktakte nije ostvarila u novom mestu (neka bude Bgd) jer je bila okrenuta deci i porodici.
Deca tu idu u školu, tu su im prijatelji.
Njena porodica finansijski ne može da joj pomogne, a ona posao nema.
Da se vraća kod svojih nije rešenje zbog dece.
Šta su joj opcije, reci mi?
Sigurna kuća? Koja sigurna kuća?
Da li ti znaš da žena tj deca ne mogu da budu korisnici socijalne pomoći ukoliko je ocu dodeljeno koliku alimentaciju da daje (najčešće je to bednih 5000). Ako on ne plaća, nadležni kažu samo - to nije naš problem.
Da li znaš da se ni na koji način ne kontroliše zabrana prilaska? Ne postoji mehanizam zaštite. Kao zabrane prilazak al ako se drzne da priđe, ako ostaneš živa i pozoveš pandure oni će ga uhapsiti i pustiti za koju nedelju da te opet maltretira.
Meni je drago što ti živiš jedan dobar, ušuškan život, ali nemoj se trpati u nešto što je daleko od tvog sveta i života.

Mali čičak

Legenda
Poruka
67.419
Jao čičak.
Ima ljudi koji napuste svoje rodno mesto, odu u grad gde nikog ne znaju, osim đuvegije, sve zbog njega, izrode mu sitnu decu, za to vreme ne rade i onda on reši da mu je ta žena dosadila. I šta onda?
Neke dublje konktakte nije ostvarila u novom mestu (neka bude Bgd) jer je bila okrenuta deci i porodici.
Deca tu idu u školu, tu su im prijatelji.
Njena porodica finansijski ne može da joj pomogne, a ona posao nema.
Da se vraća kod svojih nije rešenje zbog dece.
Šta su joj opcije, reci mi?
Sigurna kuća? Koja sigurna kuća?
Da li ti znaš da žena tj deca ne mogu da budu korisnici socijalne pomoći ukoliko je ocu dodeljeno koliku alimentaciju da daje (najčešće je to bednih 5000). Ako on ne plaća, nadležni kažu samo - to nije naš problem.
Da li znaš da se ni na koji način ne kontroliše zabrana prilaska? Ne postoji mehanizam zaštite. Kao zabrane prilazak al ako se drzne da priđe, ako ostaneš živa i pozoveš pandure oni će ga uhapsiti i pustiti za koju nedelju da te opet maltretira.
Meni je drago što ti živiš jedan dobar, ušuškan život, ali nemoj se trpati u nešto što je daleko od tvog sveta i života.
Luno,
To su izgovori za ostajanje tamo gde ti je lose? Ili ti i nije lose?!
Linija manjeg otpora?
Manjak samopouzdanja?
Sistem “bar me ne bije”?!

Ako su je tako vaspitali, i nema joj pomoci, onda nista.

Mali čičak

Legenda
Poruka
67.419
I te price “nikoga ne poznaje”
Pa jbt da si na mesecu ili pod morem, upoznala bi neku amebu ili sundjer boba, lignjoslava... nekoga na svetu kome bi mogla da se obratis?!

Jel vi stvarno mislite da ne postoji resenje?!

Divna ste podrska! :roll:

Mozda da se ubije odmah
Ili da sedne i kuka!?
Evo ne znam sta je bolje resenje