Sta trenutno igrate?

kolik:
@artinve

kakav je silent hunter 3 ??!!!

poz
odlican je... mada i tezak... treba se bas izvezbati i skontati mnogo toga o podmornici.... hmmm... ume i da iznervira... evo upravo sada me je potopio war ship dok sam se vracao kuci posle misije u kojoj sam potopio 8 brodova... arghhhh... i sada sve iz pocetka, a bas sam se bio uziveo... igrao sam je 3 sata...

elem... igra je super... ima i akcije i mengmenta podmornice... postoji stepen realizma... pa moze da bude veoma teska, ali ja i volim takve igre... na najvecem nivou tezine, sam izracunavas putanju torpeda :grin: ... kampanja takodje nije linearna... mada se zavrsava 1945... brodovi i misije koje dobijas su drugacije svaki put... posada ti dobija iskustvo, medalje... upgradiras podmornicu... super je... bar meni, ali nadam se da sam ti barem malo objasnio zbog cega mi se dopada, mada ce ovo najverovatnije odbiti vecinu ljudi :lol:
 
1. Need for speed MOST WANTED - Samo jednom sam je presao,ali igram po 2 put..
2. Lord of rings the battle for middle-earth - Dobra je igrica.... ALi prelazim CAMPANJU
3. Counter Strike - Malo rokam ili vezbam sa botovima,i stavim da idu RAFALNIM oruzijama...
 
Matrix-Path of Neo - malo akrobacija i atraktivnih poteza nikada ne shkodi... :lol:
Fable-The Lost Chapters - tek sam je sada pocheo, ali mi se jako svidja.Pricha je fantastichna... :lol:
Warcraft 3-Frozen Throne - klasika... :lol:
NBA Live 06 - Najdobrija simulacija basketa za PC... :lol:
X-Men Legends 2-Rise of Apocalypse - Sve shto je X-Men ----- DOBRO JE! :lol:
 
^_^ ArChAnGeL ^_^:
Matrix-Path of Neo - malo akrobacija i atraktivnih poteza nikada ne shkodi... :lol:
Fable-The Lost Chapters - tek sam je sada pocheo, ali mi se jako svidja.Pricha je fantastichna... :lol:
Warcraft 3-Frozen Throne - klasika... :lol:
NBA Live 06 - Najdobrija simulacija basketa za PC... :lol:
X-Men Legends 2-Rise of Apocalypse - Sve shto je X-Men ----- DOBRO JE! :lol:

U Fable ces se kasnije mnogo razocarati,mislim zbog price...Ali necu da ti kvarim uzitak,pa necu ti reci sve,ali ako zelis,mogu ti reci kako da postanes gradonacelnik grada Bowerstoun bez da se zenis u igri.

Ako imas problema u igrii,javi mi se.
 
Deus ex- 2. put, mada zbog nelinearnosti precicu je i 3. put osjecam...
Blade of Darkness - 2. put .
Obe igre su do jajoa teske, pogotovo BoD, mnogo teze nego ove igre sto ih danas prave da ih mogu preci mentalno hendikepirane osobe.
I ne propustam da petkom u ponoc odslusam radio emisiju od organizacije
The Books Of Knjige na radiu AntenaM. Nije igrica, ali siguran sam da bi i gejmeri voljeli da cuju tako nesto. I nije reklama, jer ja nemam nista od ovoga sto pisem...
 

Back
Top