Sta to imate bez ikakve ideje o nacinu upotrebe?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
34.551
Screenshot_20231023-102408_X.jpg

Elon Tviter, violinu,a kakvo je stanje kod vas?

Zivot ~ nemam pojma zasto postojim niti imam sanse da nesto uradim sa tim kad se nalazimo u drzavi gde biti normalan znaci nemati mogucnost za apsolutno bilo sta.Kako ziveti,kako uopste doci do toga sto je zivot kad su ga onemogucili nerealnim uslovima za apsolutno bilo sta potrebno da bi se zivot kao takav imao.Cemu prezivljavanje kad je zivot onemogucen?
Ako je ovaj pakao svakodnevnice gde se nista ne moze a sve je skupo zove zivot te je predvidjen tako zasto smo na Zemlji,cemu zivot kao takav?
Neko kao Ilon ima sve mogucnosti,neko ni stan da kupi te poplaca za racune,ceu zivot kao takav?

Poslednja izmena:
Zivot ~ nemam pojma zasto postojim niti imam sanse da nesto uradim sa tim kad se nalazimo u drzavi gde biti normalan znaci nemati mogucnost za apsolutno bilo sta.Kako ziveti,kako uopste doci do toga sto je zivot kad su ga onemogucili nerealnim uslovima za apsolutno bilo sta potrebno da bi se zivot kao takav imao.Cemu prezivljavanje kad je zivot onemogucen?
Ako je ovaj pakao svakodnevnice gde se nista ne moze a sve je skupo zove zivot te je predvidjen tako zasto smo na Zemlji,cemu zivot kao takav?
Neko kao Ilon ima sve mogucnosti,neko ni stan da kupi te poplaca za racune,ceu zivot kao takav?
Uh, bre! Dobro je da se retko pitam zašto postojim. Pretpostavljam da će vreme pokazati.
Ne mogu da se setim ničega što imam, a da mu ne poznajem svrhu, ali sam ovom temom motivisana da iz svog životnog prostora koliko sutra uklonim sve što uopšte ne koristim. Među tim stvarima bi lako mogao da se nađe i moj mozak, ali... neka ga, možda se otvore prilike da dobije svoju neku upotrebnu vrednost.

Back