Sta to govori Boris Tadic

RSmusliman

Domaćin
Poruka
3.743
Предсједник Србије Борис Тадић изјавио је да је национални интерес Србије да БиХ остане цјеловита, али и да нико од Београда не може да очекује да било кога уцјењује и намеће рјеше

http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=11164

BoTa izgubio kompas ako ga je ikada i imao......
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ma ne, trebao je onako srpski otvoreno reci da mu je cilj da nema Bosne, da nema ni nesrba u njoj!? :roll:
Pa on je politicar i mora da pazi sta, kako i kad govori i na zalost bavljenje politikom zahteva ne samo takticnost nego veoma cesto i licemerje, cutanje, izvrtanje pa sve do onoga sto bi se moglo nazvati i lazi.
 
Ma ne, trebao je onako srpski otvoreno reci da mu je cilj da nema Bosne, da nema ni nesrba u njoj!? :roll:
Pa on je politicar i mora da pazi sta, kako i kad govori i na zalost bavljenje politikom zahteva ne samo takticnost nego veoma cesto i licemerje, cutanje, izvrtanje pa sve do onoga sto bi se moglo nazvati i lazi.


Pa kad moze Mile Dodik da javno kaze da mu je cilj da nema BIH i pobere simpatije naroda sto to nebi mogao i BoTA ili bar da cuti ....BoTA glupak nasao da daje komentare o BIH
 
Pa kad moze Mile Dodik da javno kaze da mu je cilj da nema BIH i pobere simpatije naroda sto to nebi mogao i BoTA ili bar da cuti ....BoTA glupak nasao da daje komentare o BIH

Da, stvarno je potpuno ista situacija u Srbiji i u RS-u pa da se i Dodik i Tadic treba isto da ponasaju.:roll:
Recima kojim se u RS-u zasluzuju simpatije 90% naroda, u Srbiji bi izazvale negodovanje barem 25% stanovnika. Imala je Srbija svoje politicare i ostrije i direktnije nego je Dodik u RS-u pa su neslavno zavrsili. Srbija je deo, veci i vazniji deo nase zemlje od kojeg se OCEKUJE nesto sasvim drugo od onoga sto se MORA u ovom drugom manjem delu zemlje.;)
 
bota je sine
dar s neba

Јес вала,каже народ да је срећа кад те погоди озго....


Manu_1022_2126a.jpg
 
Poslednja izmena:
..али и да нико од Београда не може да очекује да било кога уцјењује и намеће рјеше..

..ovo drugo ti je promaklo..:cool:

Slazem se ... Ali po vama je svako drugo resenje osim nezavisnosti nametnuto ... I tako dolazimo na mrtvu tacku ...Bog sami zna sta ce od toga sve ispasti ... Nema unitarne BiH, nema nezavisne RS ... E sad kako li ce naci zlatnu sredinu vidjecemo ... Samo nadam se bez sukoba i zrtava ...

P.S Moje licno misljenje je da bi srpski narod trebao predstavljati neko pametniji i kulturniji od Dodika ...
 
Slazem se ... Ali po vama je svako drugo resenje osim nezavisnosti nametnuto ... I tako dolazimo na mrtvu tacku ...Bog sami zna sta ce od toga sve ispasti ... Nema unitarne BiH, nema nezavisne RS ... E sad kako li ce naci zlatnu sredinu vidjecemo ... Samo nadam se bez sukoba i zrtava ...

P.S Moje licno misljenje je da bi srpski narod trebao predstavljati neko pametniji i kulturniji od Dodika ...

Рецимо, неки муслиман, Хрват или Американац:per:...:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Slazem se ... Ali po vama je svako drugo resenje osim nezavisnosti nametnuto ... I tako dolazimo na mrtvu tacku ...Bog sami zna sta ce od toga sve ispasti ... Nema unitarne BiH, nema nezavisne RS ... E sad kako li ce naci zlatnu sredinu vidjecemo ... Samo nadam se bez sukoba i zrtava ...

P.S Moje licno misljenje je da bi srpski narod trebao predstavljati neko pametniji i kulturniji od Dodika ...

Nije tacno. On je hteo da kaze da nema ukidanja RS i da mi kao garant dejtonskog sporazuma necemo dozvoliti oduzimanje nadleznosti RS. Kada druga strana prestane da insistira na tome sve ce biti ok....barem josh neko vreme jer ipak Bosna je to.
 
Ne znam za vas ali ja se slažem sa Tadićem. Bošnjački političari očekuju od Tadića da uđe tenkovima u Republiku Srpsku, pobije sve one koji se zalažu za bilo kakvo postojanje Republike Srpske i da podrži ideju unitarne BiH. Pojedini političari u RS smatraju da Tadić treba da se založi za nezavisnu RS.

Zlobnici u BiH Borisa Tadića nazivaju novim Miloševićem, obrijanim četnikom (njihovi forumi su puni ovakvih komentara). Neki ga u Srbiji nazivaju šiptarskim plaćenikom.

Nije lako Tadiću a ja ga podržavam.
 

Back
Top