Šta tip žene koji ti se dopada govori o tebi

Шта год написали, истина је да воле осећај да су заштитници па сходно томе бирају оне које им хране тај осећај, а да ли су заиста такве...

И оно што поуздано знам да овакве као ја не бирају никад, бар не слободном вољом.
:rotf:
 
Шта год написали, истина је да воле осећај да су заштитници па сходно томе бирају оне које им хране тај осећај, а да ли су заиста такве...

И оно што поуздано знам да овакве као ја не бирају никад, бар не слободном вољом.
:rotf:

Ћао,

Нисам знао да си још жива. :lol:

...хране улогу...

није битно да ли су жене стварно незаштићене у овом постмодернизму и трансхуманизму, то су дубље традиционалистичке пракултурне игре. То су кодиране улоге од постања.

мушкарац је све мање заинтересован у овим трансхуманим процесима, јер губи изворни пинцип мушкости и повлачи се као непотребни заштиник, јер му се друштвено даје до знања да је непотребан као такав квалитет.

побеђује квантитет, није потебна врлина, част, морал,... да ли је добар зашитник, већ да ли је добар или лош снабдевач. Ако је данас жена бољи снабдевач и тегљач, онда нема више ни ту квантитативну магарећу улогу.

све то не може изаћи на добро, само из онолошких разлога, да не помињемо остале.
 
Ako volim dobro dupe, šta to govori o meni?
Istraživanje je pokazalo da ženke u životinjskom svetu izbacaju pozadinu u prvi plan kako bi signalizirale mužjacima da su spremne za parenje.
Tebe zanimaju zenke koje imaju "misolovku" medju guzom...spremne da izmuzu i poslednji ponos, ego a i dinar iz tvog bica...
Rado se zrtvujes za njih...rado ces raditi 16h da bi ih odrzavao i pokazivao coporu ostalih muzjaka.
 
Istraživanje je pokazalo da ženke u životinjskom svetu izbacaju pozadinu u prvi plan kako bi signalizirale mužjacima da su spremne za parenje.
Tebe zanimaju zenke koje imaju "misolovku" medju guzom...spremne da izmuzu i poslednji ponos, ego a i dinar iz tvog bica...
Rado se zrtvujes za njih...rado ces raditi 16h da bi ih odrzavao i pokazivao coporu ostalih muzjaka.
al sam naivan
a ja mislio da mesaju guzovima jer oce quraz
 
Istraživanje je pokazalo da ženke u životinjskom svetu izbacaju pozadinu u prvi plan kako bi signalizirale mužjacima da su spremne za parenje.
Tebe zanimaju zenke koje imaju "misolovku" medju guzom...spremne da izmuzu i poslednji ponos, ego a i dinar iz tvog bica...
Rado se zrtvujes za njih...rado ces raditi 16h da bi ih odrzavao i pokazivao coporu ostalih muzjaka.
Pa ne mogu da radim baš 16h :lol:
 

Back
Top