Sta tinejdzeri zameraju domacem TV programu.

Inventivnost, zanimljivi sadrzaji, korisni sadrzaji, nesto sto ce zaintrigirati gledalacku publiku.Pink-sranje u boji.Sve neke sapunice, neki talk showovi u kojima gostuje domaci jet set(:roll:), i vesti koje vise podsecaju na crtane filmove.A da, i nezaobilzni reality smorovi od kojih mi se povraca.RTS, bem li ga, ono vredi jedino zbog utakmice sto prenosi i sednice sto takodje prenosi.Dobar im je i dnevnik i imaju dobre serije uvece.Sve ostalo-fail.Na B92 jedino gledam stjuardese.
Od strano volim FoxLife, Discovery(narocito onu emisiju za coperi) i FashionTV posle dvanaest uvece.
 
Ultra kanal, to je srpska televizija je l da?
Al ne volim sinhronizaciju nikako niti mi se nesto gleda Naruto, Yu-Gi-Oh!, Pokemoni i sta jos ide tamo, tako da gledam samo Death Note i to retko i mozda eventualno ako nemam nista drugo da radim gledam Top Gear.

Od stranih su najbolji Eurosport, Cartoon Network i Dave i Channel 4 ponekad.

Uglavnom ne gledam nista.

Voleo bih da na toj ultra televiziji puste Zmajevu kuglu, to je za mene kultni anime.
 
Nedostatak kvalitetnih stranih filmova i serija (80 % ovoga shto pushtaju je chist trash), nedostatak domaceg kvalitetnog serijskog programa... (meni nikad nije bilo jasno zashto ko papagaji ponavljaju da je "selo gori.." najgledanija serija ikada, kad ni ja, ni bilo ko koga znam, nije mogao da izdrzi duze od 10 minuta gledanja tog sranja), nedostatak kulturno-obrazovnog programa (kao shto je nekad bio Dimnicar, Pazi sveze obojeno, Zooteka, Fazoni i fore, Na slovo itd...), nedostatak kvalitetnih talk-show-ova (shto zabavnih, shto politickih), i nedostatak muzickih sadrzaja, pre svega prenosa (ili bar snimaka) koncerata rock-a, popa, jazza...
I mozda im najvishe zameran izbor voditelja emisija... sve neki manekeni i manekenkice koji bulje u idiote i obavezno mashe akcente na rechima.
 
Tv nisam gledala milionima godina. Kad god sam u prolazu pokusala da nadjem nesto zanimljivo, nije se uspesno zavrsilo. Na prvom naletim na zikinu sarenicu, na drugom na dokumentarac o divokozama, na pinku na farmu, na b92 na velikog brata, na foksu na nindza ratnike ( odgledam kad imam visak vremena ) i to bi bilo to. Nista od toga nije dovoljno da me zadrzi duze od 10 minuta uz tv.
Nekad davno kada je postojao BK cini mi se da je program bio iole kvalitetniji. Ili je to samo stvar uzrasta. U svakom slucaju, ovo sada ne valja nikako.
 

Back
Top