Sta su srpski nacionalni interesi?

Sta su srpski nacionalni interesi ?

  • 6. Strane investicije Vucic

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    17

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
32.950
Sta su srpski nacionalni interesi, nekoliko je opcija u igri, samo koji su realni ?
Vucic je za Zajednicu srpskih opstina, ali je izjavio da se - ne lazemo Albanci sa Kosova nece da zive pod Srbijom , ja sam protiv rata, i izgubicemo invensticije. Okruglo i na cose, nista precizno i jasno.
Moj licni stav da su srpski nacionalmo interesi - da je Kosovo sastavni deo Srbije, bas sam pricao sa jednom zenom kada bio na osteopatiji, i kaze ona da nijedna zemlja se nikada nije dobrovoljno odrekla svoga dela teritorije, Eritreja se ocepila od Etiopije tek posle rata, kao i Juzni Sudan, takodje je ta zena dodala ako Srbija prizna Kosovo, onda to nije ona Srbija koja je u UN, tako da bi ponovo morala da trazi ponovo priznanje.
Sta su srpski nacionalni interesi ?
:think:
images.png

télécharger.jpg



Map_of_Greater_Serbia_(in_Yugoslavia).svg.png
 
i kaze ona da nijedna zemlja se nikada nije dobrovoljno odrekla svoga dela teritorije
Nije ni Srbija branila je tu teritoriju u ratu i pukla je taj rat jer je protivnik bio NATO pakt,znaš kako da je nakon bombardovanja,ili agresije kako god,Kosovo i dalje ostalo u sastavu Srbije to bi značilo da je Sloba stvarno pobedio NATO a to bi u najmanju ruku značilo da je dotični veći vojskovođa od Karađorđa,Živojina Mišića i maršala Žukova zajedno! Pošto znamo da je realnost nešto drugo sada imamo to što imamo Sloba nije pobedio NATO nezavisno Kosovo čuju nezavisnost mi ignorišemo je rezultat toga,njegovog poraza te 99-te god
 
MILIONSKI JACKPOT za 50 dinara
:vatromet:


To je inače modifikovani "American Dream" bez onog momenta da je gologuzan morao da zapne prvo...

Sve ostalo su neiskrena foliranja, verujte mi na reč.
Kao dokaz BiH priložio činjenicu da mi je tokom života nekoliko puta palo na pamet: "što nemam jedno milion evra mamu mu iebem?" čime sam dokazao nacionalnu pripadnost.

Evo na limenci "Zaječarskog" piše: "Škoda Fabia" i "500 evra dnevno"
Odgovara, mada šteta što nije Mercedes u mislima... Nisu mi još odgovorili a dva SMS-a sam poslao prekjuče...
 
1) Republika Srpska sa najširem stepenom autonomije, defacto državnošću unutar Bejha.

2) Pro-srpska Crna Gora koja neće da priznaje Kosovo i minira Srbiju.

3) Kosovo reintegrisano u Srbiju.

4) Pro-srpska Makedonija (koliko god da je moguće uzimajući u obzir sastav stanovništva iste).

U nekom širem smislu ujedinjena država Srba bi bila sjajna, ali bar ovo bi bilo super za početak. Kategorija pod 3) bi verovatno podrazumevala skoro potpunu promenu poretka u Evropi.

Što se tiče odnosa sa Rusijom / EU sve je otvoreno za izbor. Ko nam da više taj će biti poželjniji. Za sad su to svakako Rusi, Nemci nam daju privatizovane fabrike kablova i uvezeni voćni jogurt od voća koje izraste u Srbiji pa se izveze u Nemačku pošto smo "nesposobni" da napravimo jogurt sami.
 
Definitivno ZSO.
O tome trubi Vučić, čitav zapad...
Dakle maksimum i daj šta daš.

"nagrada" za poslednje mesto.

šargarepa na štapu.

strateški aut, potez paćenika i očajnika, a Pic**sti vapi da narod vidi to kao jedino rešenje Kosovskom pitanju kako bi mogao da izda.

Pritom, šta je onda sa Šilovom, Goraždevcem, Prilužjem i ostalim povećim srpskim selama van teritorija tih 10 opština (a možda bi ih bilo i manje)? Ne verujem da je iko od forumaša koji se zalažu za ZSO čuo za njih, niti ga interesuju.
 
Nacionalni interes je da se zivi lepo od postenog rada, u miru, i da se zakoni primenjuju za sve ravnopravno.

Sve mimo toga je politicka patka kako bi vas lozili, glozili, delili, svadjali medjusobno, a sa ciljem da vas pljackaju.

Srbija ima ukupan BDP oko 50 milijardi evra godisnje. Toliko svi vi zajedno proizvedete/napravite za godinu dana.
Svi politicari (znaci svi do jednog, sve stranke, bez izuzetka) iskljucivo gledaju kako da dodju na poziciju moci, i da naprave situaciju u zemlji takvu da od tih 50 milijardi sto vise mogu da ukradu i strpaju u dzepove.

I to rade u tesnoj i bratskoj saradnji sa politicarima svih susednih zemalja, sa cijim narodima hoce da vas zavade.

Tako bilo oduvek - tako ce biti zauvek, dokle god narod bude pGlu!
 
Najbolji su mi ovi sto misle "sto je drzava veca bice i meni bolje".
Dalje, jedno hipoteticko pitanje:
Uzmimo za primjer da je Kosovo opet u sastavu Srbije, i odrzavaju se izbori.
Srbi se razjedine u 22 stranke, Albanci glasaju samo za jednu.
Da li bi prihvatili presjednika i premijera Albanca?
Zbog čega se domoljubna Hrvatina toliko brine oko Srba?
 
Пре свега српски национални интереси су слога и очување остатака српског народа на местима где је он аутохтон а не припада републици србији.

Ширење народне свести, културе, баштине и свега што нас спаја. Да ми као народ почнемо сами, аутоматски да се и на појединачном нивоу боримо за своје интересе

Е, онда све остало. Зависи од нас да ли ће нам међа бити до Трста, до Карлобага, до Суботице, или пак БГ пашалук :)
 
danas je nedelja...malo sam nesto odradio za srpske gradjane i Srbiju, sortirao sam otpad iz svog domacinstva...plastiku za reciklazu sam spakovao, to nosim kod jednog drugara koji drzi otpad i to kasnije salje u neki reciklazni centar...plastika koja se ne moze reciklirati, to spaljujem...amabalazno staklo takodje nosim kod drugara...papir isto kod njega...eto, koliko toliko se trudim da priroda bude sto cistija
 

Back
Top