Шта сте у Београду волели а више не постоји?

електрика

Zaslužan član
Poruka
122.453
Кафане - Видин капија (Видинац), Добој (Господар Јованова), Марш на Дрину, Орач, Мала астрономија...
Биоскопи - Одеон, Козара, 20.октобар, Јадран, Балкан, Звезда, Космај, Вождовац
Књижаре - Нолит (преко пута Београђанке), колико успомена на најлепше књиге тамо купљене...
Посластичарнице - Сремска, Змај Јовина (чувени сладолед), Москва каква је некада била (ови каучи су ми смешни)
 
Fali mi Grgeč, Zlatno burence (mmu im lopovsku i to srušiše), onda knjižara Kultura na dva nivoa. Prvo što su srušili debili mislim da je Sebastijan, zdrava, lepa građevina, da bi napravili ono stakleno čudo od Progresa. Vladimir mi fali u Bulevaru, normalno šetanje kroz grad bez muflona koji ne znaju da voze trotinete, ljudi koji umeju da normalno hodaju, da nema ni zabletavljenih ljudi ili što manje da ih ima
 
Кафане - Видин капија (Видинац), Добој (Господар Јованова), Марш на Дрину, Орач, Мала астрономија...
Биоскопи - Одеон, Козара, 20.октобар, Јадран, Балкан, Звезда, Космај, Вождовац
Књижаре - Нолит (преко пута Београђанке), колико успомена на најлепше књиге тамо купљене...
Посластичарнице - Сремска, Змај Јовина (чувени сладолед), Москва каква је некада била (ови каучи су ми смешни)
stara beogradska zeleznicka i autobuska stanica.
 
^E bukvalno sam to hteo da napišem. I zvala se "Kuvani đevrek". Šta li se njima desilo da se pekara posle nekih šezdesetak godina rada samo tako zatvori, ne znam. z:(
zvala se Djevrek i kuvani djevreci su kod njih bili kultni..kao i kifle u pekari Gvozden..
 

Back
Top