Sta ste poslednje kupili?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ru_bi_tch:
Girl next door:
Ru_bi_tch:
Nymeria:
Novi Shakirin CD

Hehe, i ja sam danas kupila CD, samo sto moj favorit nije Shakira vec Thalia. :) Preporucujem CD svima ...

gde ih nalazite? ja ne mogu nigde!

Ja nasla ovde u Chicagu, ali na jesen stize u Beograd (Talijin CD). Za Sakiru stvarno ne znam ...

ma mislila sam uopsteno na CD-ove...
posto ne izlaze vise tamo gde ja zivim, a i kad sam u centru ne mogu da ih nadjem :x :(
 
Girl next door:
Ru_bi_tch:
Girl next door:
Ru_bi_tch:
Nymeria:
Novi Shakirin CD

Hehe, i ja sam danas kupila CD, samo sto moj favorit nije Shakira vec Thalia. :) Preporucujem CD svima ...

gde ih nalazite? ja ne mogu nigde!

Ja nasla ovde u Chicagu, ali na jesen stize u Beograd (Talijin CD). Za Sakiru stvarno ne znam ...

ma mislila sam uopsteno na CD-ove...
posto ne izlaze vise tamo gde ja zivim, a i kad sam u centru ne mogu da ih nadjem :x :(

Imas predvece na Zemunskom keju ... tu ih ja kupujem
 
E, pa jbga Keeperu, nisam ja sad svemocan pa da mogu od svega da napravim... to sto napravim. To sto ces ti njoj da pravish cevape nista ne znachi. Ja bi radije ovo upotrebio:

morphea:
Keeper:
dijeta. ona je debela, jako debela, znash? :mrgreen:

ja sam zadnje kupio roshtilj kobasice danas. keva bolesna pa ja pravila ruchak. toliko o mojoj dijeti 8)
a tako ti zheni :shock: nemoj ti meni tu da stavljash :mrgreen:
Moj biserni odgovr:
Sta da ti stavlja? Tu... kobasicu? :mrgreen:


Npr. moze tako... ili da si ti rekao recimo: "Imash od mene cevap!", kao ono u smislu banjaluchki, leskovachki jel... onda bi moglo nesto da se uradi. Ovako jbga, nema materijala.

:mrgreen:
 
dobro dobro, ne mozhe bash od svega da se napravi, al bicje prilika :P
____________________________________________________
This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. remember.
we are eternal.
All this pain is an illusion.
 
Kad_LupimLupim:
E, pa jbga Keeperu, nisam ja sad svemocan pa da mogu od svega da napravim... to sto napravim. To sto ces ti njoj da pravish cevape nista ne znachi. Ja bi radije ovo upotrebio:

morphea:
Keeper:
dijeta. ona je debela, jako debela, znash? :mrgreen:

ja sam zadnje kupio roshtilj kobasice danas. keva bolesna pa ja pravila ruchak. toliko o mojoj dijeti 8)
a tako ti zheni :shock: nemoj ti meni tu da stavljash :mrgreen:
Moj biserni odgovr:
Sta da ti stavlja? Tu... kobasicu? :mrgreen:


Npr. moze tako... ili da si ti rekao recimo: "Imash od mene cevap!", kao ono u smislu banjaluchki, leskovachki jel... onda bi moglo nesto da se uradi. Ovako jbga, nema materijala.

:mrgreen:
hahahahah
ljudi ja sam vegeterijanac!:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top