Šta ste poslednje kupili? - Vol. 2

1401209074315.jpg
… ajde da pocnem sa DM - om ;)
 
..e tako, uzela sam i jedne lepe sive lanene pantalone, onako lepa siva, to je moj tata zvao "grao":D
..i to od neke tete sto prodaje svasta nesto lepo na Brdu, ako uspem prebacicu fotku kasnije da vidite, mada
ne znam koliko ce se videti na slici, ali slikacu se vec kad ih budem obukla...mnogo mi se dopada i kako stoje,
i model, a vala i duzina...sve nekako taman, kao da su mi meru izimali..:lol:

...uglavnom nakupovah sto nisam ne secam se kad, a ono za sta sam isla nisam nista nasla...srecom imam vremena
pa valjda uspem da iskopam to sto one traze...
 
Affro, dobra kupovina :)
Meni se najvise svidja ova posl. majica, bas je slatka.

Imala sam onaj osvezivac denkmit i meni se nije nesto pokazao..sta znam..

..ta je na Z.vencu kupljena...ima na nekoliko mesta da biras svakakvih za 300 dinara...one tri su jako lepe i lepo stoje, i pamucne su...takve mi uvek trebaju...a za te pare
pamucne i bez icega da mogu na sve i uvek i leti i zimi ispod neceg tesko nadjem....
..nisam to do sad kupovala, pa da probam..samo ne znam da li se onaj zatvarac/otvarac koji dodje ispod ovog gornjeg ukrasnog dela skine skroz ili samo malo,
ne pise nigde....a cena me privukla, iskreno svi ti osvezivaci su bas skupi, pa ajde kao da probam ovaj jeftiniji:)
 
prosle godine sam kupila eucerinovu kremu za suncanje za lice,mala bocica,platila sam je 1500 din. svi je hvale da stiti od fleka.trt,ni trenutka nisam izasla bez nje napolje i opet sam dobila fleke od sunca.sad sam kupila ovu za 230 dinara,isto je 50+ za lice,pise da nema boje,mirisa,konzervansa...pa cemo da vidimo
i odusevljena sam rimelovim karminom,savrseno stoji uz moju zuckastu boju tena
livada-030-1.jpg

Koja je nijansa karmina? :)
Bas mi se svidja... proverila bih kako mi stoji

Ja kupila penu za kovrdzavu kosu/definisanje lokni. Nikad pre nisam koristila pene, ali mislila sam preko leta za "beach curls look"...

loreal-studio-slik-gloss-20-1.jpg
 
Poslednja izmena:
afro,ti si se super ponovila :klap: posto sam te videla i uzivo,znam da ce ti boja karmina super stajati.coco je pital;a za broj,to je rimel 214
sad kad odes u budvu,ima da popadaju bogati rusi sa jahtama kad pocnes da saljes poljupce namazane sa ovim cudom :kiss:

....axaxxaxa..Smoki uvek me nasmejes...tacno se vidim kako saljem Rusima poljubce i kako me se deca odricu preko svih glasila zakljucno sa tv budva:rotf:

....inace da kazem one majice koje izgledaju tako obicno na mojoj fotki su super, danas sam odmah jednu obukla, jedva docekah da se osusi..skoro nisam
imala na sebi tako prijatan pamuk, koji ne stiska, koji nema dodatog elastina pa se ne znoji u njoj...bas sam zadovoljna sto sam naletela na njih...ja inace
retko idem u grad, izbegavam..uglavnom posle tugujem...eto malo sam nahranila svoju dusu i srce..sad moze dalje opet po starom...
 
..ta je na Z.vencu kupljena...ima na nekoliko mesta da biras svakakvih za 300 dinara...one tri su jako lepe i lepo stoje, i pamucne su...takve mi uvek trebaju...a za te pare
pamucne i bez icega da mogu na sve i uvek i leti i zimi ispod neceg tesko nadjem....
..nisam to do sad kupovala, pa da probam..samo ne znam da li se onaj zatvarac/otvarac koji dodje ispod ovog gornjeg ukrasnog dela skine skroz ili samo malo,
ne pise nigde....a cena me privukla, iskreno svi ti osvezivaci su bas skupi, pa ajde kao da probam ovaj jeftiniji:)

Ako se dobro secam - skine se skroz.

I ja obozavam te pamucne majice, jednostavne..Zimus sam nasla takve, sa nekim aplikacijama, u T.Novi, kratkih rukava, za 300, 400 din :eek:
a bile su 1.000.
 
Ako se dobro secam - skine se skroz.

I ja obozavam te pamucne majice, jednostavne..Zimus sam nasla takve, sa nekim aplikacijama, u T.Novi, kratkih rukava, za 300, 400 din :eek:
a bile su 1.000.

...ja sam tek danas skinula skroz:rumenko: "vidim" nista se ne oseca:lol:
..e te su mi majice uvek najbolje, mogu uz sve i za svako su godisnje doba, da li ispod neceg ili samo one, kako god,
najlakse ih je uklopiti....ove sto sam imala vec su dotrajale...zao mi sto ne uzeh jos neku..al videcu ako bude parica
mozda jos jedno dve...pa da sam mirna do ko zna kad....
 
Ja kupila penu za kovrdzavu kosu/definisanje lokni. Nikad pre nisam koristila pene, ali mislila sam preko leta za "beach curls look"...

loreal-studio-slik-gloss-20.jpg

Coco, ova pena je odličan izbor, koristila sam je prošle godine na moru. :)
Posle pranja kose sam je kupila u peškir da upije vodu i nanosila penu na nju mokru, nakon čega se sušila prirodno i ono što mi je ostajalo je savršena frizura, kovrdžava i baš beachy.
Ovo je jedan od proizvoda koje sam uvrstila na listu "vraćati im se verno". Nadam se da ćeš biti zadovoljna.
 

Back
Top