Šta ste poslednje kupili? - Vol. 2

cGtscywwNjAwLHM2My1pc2Q_.1065220_pk.thumb.jpg


Nisu starke, ali jedino ove bio broj. Šta ću kad sam dinaroid...
 
Poslednja izmena:
Kakve su klosarske, fuj, ne bih ih nosila da mi besplatno daju :flert:

Odmah mi je lakse :lol:

Lazes da si ih uzelaaaaaaaaaaa!Jooooooooooj to je onaj model klasicni samo druga bojaaaaaaaaaaa!To je vrh obuca (reebok) znaci i po snegu i ledu i po 40 plus jurim dugo taj model bas cu da pogledam ima li ga.

Ma nije... neki prolecni model je. Jeftiniji... Mala je slika pa se ne vidi materijal. Ok je skroz, nista specijalno ali posluzice. ;)
 
Poslednja izmena:
Ipak cu da pogledam jurim klasicni ili neki slicni ove nosim vec duzi niz godina pa ono da ih stavim u penziju.

Mislim nisu ove patike uopste lose, uzivo su mnogo lepse nego na slici ali nije taj klasican model. Kvalitetne su i skroz sam zadovoljna znam da ce mi dugo trajati, samo ipak nisu kao Adidas Dragon ;)
Kupila sam u Djaku tj narucila, drago mi je da bar broj nisam zeznula. Uzela sam poslednji par 7.5. Inace call centar im je katastrofalan, nisu mi stigle patike 4 dana pa sam ih zvala 5-6x tokom dana uvek su bili zauzeti operateri. Tek su mi 5 dana nakon narudzbe poslali mail da mi patike stizu uskoro (taj dan ili sledeci - zar im je toliko tesko da kazu tacno koji dan?). Necu vise da narucujem ovako... neko treba da bude kod kuce stalno da ceka patike... pfff.

http://www.djaksport.com/reebok-zenske-patike-cl-nylon-slim-n10867
 
Mislim nisu ove patike uopste lose, uzivo su mnogo lepse nego na slici ali nije taj klasican model. Kvalitetne su i skroz sam zadovoljna znam da ce mi dugo trajati, samo ipak nisu kao Adidas Dragon ;)
Kupila sam u Djaku tj narucila, drago mi je da bar broj nisam zeznula. Uzela sam poslednji par 7.5. Inace call centar im je katastrofalan, nisu mi stigle patike 4 dana pa sam ih zvala 5-6x tokom dana uvek su bili zauzeti operateri. Tek su mi 5 dana nakon narudzbe poslali mail da mi patike stizu uskoro (taj dan ili sledeci - zar im je toliko tesko da kazu tacno koji dan?). Necu vise da narucujem ovako... neko treba da bude kod kuce stalno da ceka patike... pfff.

http://www.djaksport.com/reebok-zenske-patike-cl-nylon-slim-n10867

..da li im je to cena samo a olnilne kupovinu ili ih ima i u prodavnicama...lepe su bas...
 
prosle godine sam kupila eucerinovu kremu za suncanje za lice,mala bocica,platila sam je 1500 din. svi je hvale da stiti od fleka.trt,ni trenutka nisam izasla bez nje napolje i opet sam dobila fleke od sunca.sad sam kupila ovu za 230 dinara,isto je 50+ za lice,pise da nema boje,mirisa,konzervansa...pa cemo da vidimo
i odusevljena sam rimelovim karminom,savrseno stoji uz moju zuckastu boju tena
livada-030-1.jpg
 
prosle godine sam kupila eucerinovu kremu za suncanje za lice,mala bocica,platila sam je 1500 din. svi je hvale da stiti od fleka.trt,ni trenutka nisam izasla bez nje napolje i opet sam dobila fleke od sunca.sad sam kupila ovu za 230 dinara,isto je 50+ za lice,pise da nema boje,mirisa,konzervansa...pa cemo da vidimo
i odusevljena sam rimelovim karminom,savrseno stoji uz moju zuckastu boju tena
livada-030-1.jpg

...lepo Smoki, jel ti ovo dnevna krema ili nema veze? isto to trazim...a i karmin mi se dopada, rekto ga mazem, ali kad god sam koji uzela ne slaze se uz ten,
em pocrnim bas puno, em i kad ne pocrnim ten mi je kao i tebi nekako zuckast...koji je broj?..spremam se da idem do Lilija danas im je acija 20% na sve za
suncanje..pa da i to pogledam...
 
niveina? dnevna je
i za suncanje je dnevna :zcepanje:
:zag:
ja sam kupovala u dm,ne volim lili

- - - - - - - - - -

pitala si za broj 214,sad je na snizenju 25%

...pa vidis da sam pukla skroz:rotf:

...ne volim bas ni ja Lili, ali mi je blize puno...nema veze u gradu ima DM...do kad je snizenje?
..pisi na pp, ako neces ovde koliko je na snizenju, pojma nemam posto su ruzevi ne secam se kad sam kupila zadnji put...
 
...pa vidis da sam pukla skroz:rotf:

...ne volim bas ni ja Lili, ali mi je blize puno...nema veze u gradu ima DM...do kad je snizenje?
..pisi na pp, ako neces ovde koliko je na snizenju, pojma nemam posto su ruzevi ne secam se kad sam kupila zadnji put...

ne znam do kada je snizenje,ja sam juce dobila obavestenje na mail da je snizenje,tek je valjda pocelo.karmin je 329 dinara
 

Back
Top