Quantcast

Šta ste poslednje kupili? - Vol. 2

wild_child

Elita
Poruka
18.255
Kupila sam patike , nisu nešto posebno lepe ali sam ih uhvatila na sniženju ( 1500 dinara ) a pošto mi čizmice propuštaju i pošto nemam nijedne patike a da nisu platnene....bilo je stani pani.
Inače na njima piše da su dečije...a na Kupindu vidim da ih prodaju kao muške ...:lol:
Znači sva sam naopaka...
KT300LG_273px.JPG

CocoSunset

Ističe se
Poruka
2.222
Uzela sam po ko zna koji put omiljeni sampon Alverde sa kofeinom, balzam Garnier Ultra Doux sa kajsijom - cula sam da je sampon bezveze ali je balzam ekstra, pa da probam - jer jos uvek nisam nasla savrsen balzam bez silikona.

I uzela sam ovo sredstvo za tetoviranje :zcepanje:

img-thing

Salim se... odlican je eyeliner ali ga skoro nemoguce skinuti svejedno koji skidac koristim. Znala sam da je takav kad sam ga uzela, ali sta da radim nisam imala para za Rimmel Glam Eyes, a ovaj je najpouzdaniji od jeftinijih. Nikada ali nikada se ne razmazuje, ekstra je pigmentisan - samo eto, tesko se skida.

Tj. koristila sam ovaj liner pre ali je bio u drugom pakovanju, ne znam da li su samo pakovanje promenili ili i sadrzaj, videcu :D

Poslednja izmena:

Zabica777

Aktivan član
Poruka
1.601
Evo i ja da se priključim temi, privlačna je ;)

Danas kupila svašta od garderobice klincu:

..jaknica sa dva lica, benetton
Pogledajte prilog 278842 Pogledajte prilog 278844

Vitex prsluk i bluzica/košuljica
Pogledajte prilog 278845 Pogledajte prilog 278846

Kozmetika za bebca i u liliju bila neka promocija krema bioten pa sebi uzeh dnevnu kremu za lice i kao poklon dobila i kremu za ruke :D
DSCF4321.jpg

Inače ne znam kakvi su im preparati,ali se apotekarka i ona devojka što radi promocije silno ubiše da me ubede kako su super za moje godine i bla,bla.. E sada tek videh da na kutiji pozadi piše da je krema koju sam uzela preporučljiva za osobe od 35 do 45 a ja imam ne punih 28 :think:

Poslednja izmena:
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.