šta ste pomislili kada ste ih videli

Ana-Marija:
zunam:
kad sam video moju sadasnju zenu prvo sam pomislio da sam video jednojajcane bliznakinje.i nije mi bilo cudno sto potpuno isto izgledaju,vec sto imaju potpuno iste pokrete.

a tek kad su pocele da se stapaju u jednu......
:lol: :lol: :lol: Svaka chast!Mora da ti je bilo mnoooogo veselo!!! :lol: :lol:
sta si ti pio/duvao? :lol:
daj i nama! :P
e,cek,nemoj ustvari,onda bih morala da patim za dvojicom :(
 
peach:
eeee,mackice,ti mi stvarno dodjes ponekad kao glas razuma :D
4_2_112.gif
Nemoj da te čuje inspirion :lol:
 
Imala sam (i imam) tri velike ljubavi ...
Za prvog sam, kad sam ga videla, pomislila : Koji sponzor !!! (videla sam ga u trenutku kad je nesto placao a iz novcanika su mu bukvalno ispadale pare, i to devize ...).
Drugog sam srela na moru i, posto je puuuno mladji od mene, pomislila sam da bi bilo ekstra da mu utrapim mog klinca da idu zajedno na flipere a da ja sebi nadjem nekog frajera. Naravno, ispalo je sasvim obrnuto ...
A za trecu (da, da, dobro ste procitali) sam, buduci da je zensko, pomislila da ima bezveze tasnu i da ja to nikada ne bih nosila.
 
Maja_75_:
Imala sam (i imam) tri velike ljubavi ...
Za prvog sam, kad sam ga videla, pomislila : Koji sponzor !!! (videla sam ga u trenutku kad je nesto placao a iz novcanika su mu bukvalno ispadale pare, i to devize ...).
Drugog sam srela na moru i, posto je puuuno mladji od mene, pomislila sam da bi bilo ekstra da mu utrapim mog klinca da idu zajedno na flipere a da ja sebi nadjem nekog frajera. Naravno, ispalo je sasvim obrnuto ...
A za trecu (da, da, dobro ste procitali) sam, buduci da je zensko, pomislila da ima bezveze tasnu i da ja to nikada ne bih nosila.

ma nije valjda da je on tebi uvalio svog klinca
i otisao i nasao sebi frajera???
strasno!!!
he he ti bas nemas srece!!!
 
naturaly:
Maja_75_:
Imala sam (i imam) tri velike ljubavi ...
Za prvog sam, kad sam ga videla, pomislila : Koji sponzor !!! (videla sam ga u trenutku kad je nesto placao a iz novcanika su mu bukvalno ispadale pare, i to devize ...).
Drugog sam srela na moru i, posto je puuuno mladji od mene, pomislila sam da bi bilo ekstra da mu utrapim mog klinca da idu zajedno na flipere a da ja sebi nadjem nekog frajera. Naravno, ispalo je sasvim obrnuto ...
A za trecu (da, da, dobro ste procitali) sam, buduci da je zensko, pomislila da ima bezveze tasnu i da ja to nikada ne bih nosila.

ma nije valjda da je on tebi uvalio svog klinca
i otisao i nasao sebi frajera???
strasno!!!
he he ti bas nemas srece!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Upoznali se na veridbi gde sam bila kuma. Nisam imala pojma da će doći neko takav, naravno kasnila sam, i dok sam skidala jaknu spazim ga da me gleda i i govori: "A, dobra kuma..." Delovao je prefinjeno, imao je divan osmeh, lepe ruke, prilično zgodan i tako naša bajka traje od 1996.godine :D :D :D
p.s na žalost od veridbe te moje drugarice i njegovog druga nije bilo ništa, rasturili se.
 
Hm, a bas me muz to isto pitao pre neki dan?! :)
Sta sam pomislila? Mislim nesto kao, pa nije los, ali malo je mnogo stariji od mene.U stvari bilo mi je neprijatno, pokusavala sam da se izvucem iz njegovog vidokruga (i njegovih drugova), jer sam bila s tadasnjim deckom.
A on, doveden da proceni potencijalnu kandidatkinju (tj. mene) za svog druga, a naseg danasnjeg vencanog kuma, pomislio je da mu drug nema sanse kod mene. :roll:
 
Black_cat:
"Jao Bozhe, on je dete i tako je smeshan!"
59.gif

Gledao je u mene kao u boginju, a ja sam njega gledala kako postaje zreliji, razvijeniji i meni sve blizhi..
Sada ta mala razlika u godinama nije bitna, a iako se sve promenilo, sve je josh uvek isto - ja sam i dalje njegova boginja, on je josh uvek moj maleni dechko..
hug.gif

Chestitam, najzad neko dovoljno sreccan da na to "nagazi" i dovoljno mudar da to i sachuva !
 
Smirnoff_Ice:
naturaly:
Smirnoff_Ice:
Prvi put kada sam ga videla osvojio me je njegov osmeh, a njega to sto sam mu bila extra sexy!!!!!!!!
Tako bar on kaze... :roll:
ma samo hteo da te opali to vece :lol:
I tako svako vece godinu i po dana :lol:

Da se nashalim, ti "nakresana" on i nasmejan, ili sve zajedno. Chestitam, josh jedan retko sreccan i pametan par !
 
naturaly:
Maja_75_:
Imala sam (i imam) tri velike ljubavi ...
Za prvog sam, kad sam ga videla, pomislila : Koji sponzor !!! (videla sam ga u trenutku kad je nesto placao a iz novcanika su mu bukvalno ispadale pare, i to devize ...).
Drugog sam srela na moru i, posto je puuuno mladji od mene, pomislila sam da bi bilo ekstra da mu utrapim mog klinca da idu zajedno na flipere a da ja sebi nadjem nekog frajera. Naravno, ispalo je sasvim obrnuto ...
A za trecu (da, da, dobro ste procitali) sam, buduci da je zensko, pomislila da ima bezveze tasnu i da ja to nikada ne bih nosila.

ma nije valjda da je on tebi uvalio svog klinca
i otisao i nasao sebi frajera???
strasno!!!
he he ti bas nemas srece!!!

Wrong conclusion, pal ! On je njojzi uvalio KLINAC i vozao je posle (kao) po fliperu...
 
Maja_75_:
Imala sam (i imam) tri velike ljubavi ...
Za prvog sam, kad sam ga videla, pomislila : Koji sponzor !!! (videla sam ga u trenutku kad je nesto placao a iz novcanika su mu bukvalno ispadale pare, i to devize ...).
Drugog sam srela na moru i, posto je puuuno mladji od mene, pomislila sam da bi bilo ekstra da mu utrapim mog klinca da idu zajedno na flipere a da ja sebi nadjem nekog frajera. Naravno, ispalo je sasvim obrnuto ...
A za trecu (da, da, dobro ste procitali) sam, buduci da je zensko, pomislila da ima bezveze tasnu i da ja to nikada ne bih nosila.

... shto cce recci da ti se kod NJE dopalo sve sem tashne, ali i to je vishe nego dovoljno da pozzelish da kleknesh pred njom. A poshto ova tema vishe voli da chuje o lepim umesto o nedopadnim osobinama, evo te molimo da nam kazzesh, poshto je u pitanju retko priznato zzensko-zzensko privlachenje, SHTA ti se kod NJE to toliko dopalo i chime te je osvojila i ocharala, kako je izgledala, ko je bila...? : P
 

Back
Top