Šta ste, jedno od ova dva?

Skafander

Poznat
Poruka
9.715
1000518410.png
 
Ja sam čisto zvezdano seme, zvezdana duša. Za mene je ova "civilizacija" kavez.
coce, onda je resenje za vas sto rece Hristos da cete biti baceni u tamu najkrajnju, kosmicku, jel imas ti pojma koliko je zvezda od zvezde udaljena? kosmos je ta tama, nistavilo, prazan prostor, bolje cuci gde si, jer ni za di si nisi:D

zamisli pcelu da kaze da joj je kosnica kavez? pa izadji na livadu sakupi med

@hm337 ovo neki tvoj, iz matriksa, snevac? bukvalno trazi da mu se drma kavez od nas kao "povrsnih", ne bi li se probudio
 
coce, onda je resenje za vas sto rece Hristos da cete biti baceni u tamu najkrajnju, kosmicku, jel imas ti pojma koliko je zvezda od zvezde udaljena? kosmos je ta tama, nistavilo, prazan prostor, bolje cuci gde si, jer ni za di si nisi:D

zamisli pcelu da kaze da joj je kosnica kavez? pa izadji na livadu sakupi med

@hm337 ovo neki tvoj, iz matriksa, snevac? bukvalno trazi da mu se drma kavez od nas kao "povrsnih", ne bi li se probudio
1000518493.jpg
 
coce, onda je resenje za vas sto rece Hristos da cete biti baceni u tamu najkrajnju, kosmicku, jel imas ti pojma koliko je zvezda od zvezde udaljena? kosmos je ta tama, nistavilo, prazan prostor, bolje cuci gde si, jer ni za di si nisi:D
:hahaha:
zamisli pcelu da kaze da joj je kosnica kavez?
Meni ova planeta nije kavez, ali ovakvo "čovečanstvo" puno ratova, egoizma, poroka, lenjosti, patnji, gladi i siromaštva jeste trn u oku.
 
:hahaha:

Meni ova planeta nije kavez, ali ovakvo "čovečanstvo" puno ratova, egoizma, poroka, lenjosti, patnji, gladi i siromaštva jeste trn u oku.
mislis trun? izvadi ga onda da bolje vidis, evo saletova tema, kako je jahve postao glavni ako su postovali tog baal-a i moloch-u prinosili zrtve, sto si ti zalepio pamflet - to je posao da se istrazuje kao onaj nikfrik sto radi, a ne da se bega u kosmicku tamu od teorija zavera iluminatskih, ja sam ti samo skrenuo paznju
Ti si adam prvi dogmaš. Hahaha
ja sam usao u biblijski narativ da bih dokucio sve, ali ti kazes, lepis plakat da smo mi duse zive povrsni, jes ti si bas dubiozan kao deep space 9... te vodio tata u bioskop da gledas "imperija uzvraca udarac, zvezdane staze" kad si bio mali? zar ne vidis da si zalepio iznad darth vader-a? tvoj nivo ostadose sf filmovi, badava me etiketiras kao dogmasa, ja sam sve samo dogmas nisam
 
mislis trun? izvadi ga onda da bolje vidis, evo saletova tema, kako je jahve postao glavni ako su postovali tog baal-a i moloch-u prinosili zrtve, sto si ti zalepio pamflet - to je posao da se isytrazuje kao onaj nikfrik sto radi,a ne da se bega u kosmicku tamu, ja sam ti samo skrenuo paznju

ja sam usao u biblijski narativ da bih dokucio sve, ali ti kazes da smo mi duse zive povrsni, jes ti si bas dubiozan kao deep space 9... te vodio tata u bioskop da gledas "imperija uzvraca udarac, zvezdane staze"? zar ne vidis da si zalepio oznad darth vader-a? tvoj nivo ostadose sf filmovi, badava me etiketiras kao dogmasa, ja sam sve samo dogmas nisam
Kako nisi dogmaš ako propagiraš religiju, hrišćanstvo i pravoslavlje? To Isus sigurno ne bi želeo. Bog je u tebi, a ne van tebe u nekoj crkvi, bibliji...
 
Kako nisi dogmaš ako propagiraš religiju, hrišćanstvo i pravoslavlje? To Isus sigurno ne bi želeo. Bog je u tebi, a ne van tebe u nekoj crkvi, bibliji...
Isus Hristos - odatle, od te reci Hristos je hriscanstvo, carstvo nebesko je unutrasanje, ali On je taj put do Boga, Vrata, ali tebi trazzi neki nebeski portali, mastas o njima....
To sto tvrdis da znas sta bi On zeleo, to je neozbiljno, jer kako znas, na bazi cega? postavljas sliku darth vader-a, jel shvatas, pozivas se na neke zvezde, ej!. sprzices se kao dedal i ikar, slabo ce ti pomoci taj skafander
 
Isus Hristos - odatle, od te reci Hristos je hriscanstvo, carstvo nebesko je unutrasanje, ali On je taj put do Boga, Vrata, ali tebi trazzi neki nebeski portali, mastas o njima....
To sto tvrdis da znas sta bi On zeleo, to je neozbiljno, jer kako znas, na bazi cega? postavljas sliku darth vader-a, jel shvatas, pozivas se na neke zvezde, ej!.
Eeeej, pa religije su isto besmislica, iluzije i bajke kao i zvezde, religije su i nastale od astrologije, od gledanja u sunce i zvezde. To je sve proto psihologija, odnosno manipulacija masama. Indoktrinacija.
Ja se ne osećam da pripadam pokvarenom čovečanstvu, ja sam anima candida, čista duša iz prirode. Ako ne od zvezda. Haha
 
Mozda je samo tvoj pogled na ono sto je Isus pogresan. Takodje, ovo sto pricas za svet, da je los i to, on je takav zbog grehova...nemoj da bezis od covecanstva i da se izdvajas. Svi smo mi zajedno u ovom loncu. Izdvajanje je egoizam. Pomozi drugima, budi vredan, radi na sebi, udalji se od laznog JA, sprovodi Bozju rec kroz sebe, budi medijator...
 
Mozda je samo tvoj pogled na ono sto je Isus pogresan. Takodje, ovo sto pricas za svet, da je los i to, on je takav zbog grehova...
Pa ja i pričam o grehovima.
nemoj da bezis od covecanstva i da se izdvajas. Svi smo mi zajedno u ovom loncu. Izdvajanje je egoizam. Pomozi drugima, budi vredan, radi na sebi, udalji se od laznog JA, sprovodi Bozju rec kroz sebe, budi medijator...
Pa ja i jesam medijator, ja sam kao radio stanica odakle možeš da čuješ glas prirode. Stalno pričam protiv egoizma.
Ja nisam drugačiji, većina je drugačija i neprirodna.
Ja sam samo esktremno normalan i prirodan. Priklonjen prirodi i planeti. A ne iluzijama zvane granice, dogme, patriotizam, religije, lenjost, poroci, egoizam. Ja želim da ljude vratim prirodi, na pravi put. Da povratim zdravlje u ljude. To je moja misija "zvezdane" duše.
 
Mozda je samo tvoj pogled na ono sto je Isus pogresan. Takodje, ovo sto pricas za svet, da je los i to, on je takav zbog grehova...nemoj da bezis od covecanstva i da se izdvajas. Svi smo mi zajedno u ovom loncu. Izdvajanje je egoizam. Pomozi drugima, budi vredan, radi na sebi, udalji se od laznog JA, sprovodi Bozju rec kroz sebe, budi medijator...
Isus je isto bio medijator, "zvezdana" duša. Budio je ljude. A oni još više zaspali. Takvi smo i mi, oni koji jesu, te iste "zvezdane" duše.
 
Isus je isto bio medijator, "zvezdana" duša. Budio je ljude. A oni još više zaspali. Takvi smo i mi, oni koji jesu, te iste "zvezdane" duše.
Aha, nisam dobro rastumacio ove AI slike, mislio sam da si Isusa svrstao na ovu drugu stranu. A vidi, on nas je ucio da volimo sve...za te gresne, lenje, zle, treba se molimo, iako je tesko. Meni je npr. tesko da se molim za dobrobit Vucica, iako bi trebalo, ali ja nisam Isus :)
 

Back
Top