Quantcast

Šta ste danas kupili u Novom Sadu

Vaske

Veoma poznat
Poruka
11.461
Otvarajući ovu temu i možda neke buduće mi je želja da podstaknem sugradjane (Novosadjane) da pišu na ovom na temama o svom gradu. Da bi se to desilo moraju imati što više lepih, lakih, aktuelnih tema za pisanje, poput one "Šta doručkuju Novosadjani ? "
Slična tema postoji već na svaštari, ali namerno sam je otvorio u podforumu Novi Sad, jer mi je želja da oni koji su na ovom forumu uz Novog Sada češće pišu na pod forumu o Novom Sadu.

Ja sam kupio par vrećica pomorandži

smokva

Buduća legenda
Poruka
49.907
par mvrecica,znaci da si kupio dve vrecice :D
al evo da ti zazivi tema,ja kopiram ovo sto sam sinoc pisala na zenama,mozda nekome pomogne da za male pare kupi sta mu treba

za elektriku:
krenem da kupim deci nesto za umivanje,penu ili gel i put me nanese u lili.obicno im kupim niveu,oko 500 ili afroditu oko 600 din
setim se da si ti rekla da je na akciji velnea krema i pena,ta dva kostaju samo 206 dinara.pored kase vidim i velnea mleko za telo za 135 din.uzmem.za te pare,sta fali.kad kasirka kaze,e posto ste uzeli tri njihova proizvoda evo mi castimo i njihov gel za tusinjanje.jogurt mandarina.mirise,kasikom da ga jedes
i tako ja izadjem sa 4 proizvoda koja mi trebaju za 340 dinara.a na racunu jos zakaceno kako imam popust u jednoj laboratoriji u n sadu za vadjenje krvi 20 %
kao da je bio deda mraz

smokva

Buduća legenda
Poruka
49.907
ali ajde da nastavimo
na limanu 4 kod vrtica,na mestu bivse zelene pijace juce je otvorena nova piljara zove se kivi.jabuke zlatni delises,II klasa,ali nisu trule,samo su malo smezurane,ali ne sve kostaju 19 dinara.za cedjenje soka,za kolace,savrsene
oni prodaju i jucerasnji hleb za pofezne,ili przenice ili kako vec zovete za 15 dinara.naravno moze i za tople sendvice,poparu...kod njih je i djumbir oko 700 i nesto,a u drugim radnjama oko 900
pozdravlja vas vas reporter sa lica mesta:lol: