Šta ste danas jeli?

Кромпир паприкаш али умешно направљен. Ништа посебно али изузетно укусно.

Унутра је насечена свињетина, црни лук, бели лук, две рендане шаргарепе, две насецкане паприке, једна љута папричица, со, бибер, пола кашичице шећера, једно паковање од пола литре парадајз соса и мало воде. Лист лорбера неколико минута. На крају се убаци неколико на мале коцке исечених куваних кромпира.
 
Кромпир паприкаш али умешно направљен. Ништа посебно али изузетно укусно.

Унутра је насечена свињетина, црни лук, бели лук, две рендане шаргарепе, две насецкане паприке, једна љута папричица, со, бибер, пола кашичице шећера, једно паковање од пола литре парадајз соса и мало воде. Лист лорбера неколико минута. На крају се убаци неколико на мале коцке исечених куваних кромпира.
Hvala na receptu! Već osećam kako divno miriše... Obavezno ću probati da ga napravim, pa ću javiti kako mi je uspelo... :D
 
k.jpg
 
To sve ima veze sa ukusom i ko sta voli..meni i tebi je boranija vrhunsko jelo jer je volimo
ja je obozavam spremljenu na sve moguce nacine ,ali ima gomila ljudi koji je ne vole
a najvise je volim kao salatu i izdinstanu bez mesa, sa sargarepom, lukom,belim lukom i dosta persuna i bez ikakvih dodataka
 

Back
Top