Neznanko
Iskusan
- Poruka
- 5.497
Srbiji ne trebaju nikakve ne daj bože nacionalne i radikalne kabadahije…. To su sve neopevane vucibatine u paketu, koje misle da se u Srbiji živi od „Mita“, od prošlosti, od rodoljublja, od kurčenja, od busanja, od srbovanja i ostalih političkih kanalizacija.
Sve to treba ismejati, obesmisiti i baciti u kantu za smeće ili Wc šolju.
Šta Srbiji treba hitno, odmah, urgentno ?
Srbiji treba oko 1000 radikalnih, odvažnih, hrabrih, neustrašivih socijalno-ekonomskih HARAMBAŠA, koji će se obračinati silom, milom, bilo čime po potrebi, a sa svima onima koji vrše opstrukciju u društvu u cilju promene našega društveno-ekonomskog sistema.
U toj borbi lično bi bio spreman da poginem ako treba, ne bi li slomili kičmu, vrat svim banditima u Srbiji koji koče svaku živu reformu, a koji donose namerno nakaradne i komplikovane zakone i propise.
Dok se Srbija i te Harambaše ne obračinaju fizički, i na svaki drugi način protivu tih i takvih hohštaplera, mi dzaba pričamo o bilo kome, čemu, sve će to biti trćanje u krug, i vraćanja na start odakle smo počeli.
Sve to treba ismejati, obesmisiti i baciti u kantu za smeće ili Wc šolju.
Šta Srbiji treba hitno, odmah, urgentno ?
Srbiji treba oko 1000 radikalnih, odvažnih, hrabrih, neustrašivih socijalno-ekonomskih HARAMBAŠA, koji će se obračinati silom, milom, bilo čime po potrebi, a sa svima onima koji vrše opstrukciju u društvu u cilju promene našega društveno-ekonomskog sistema.
U toj borbi lično bi bio spreman da poginem ako treba, ne bi li slomili kičmu, vrat svim banditima u Srbiji koji koče svaku živu reformu, a koji donose namerno nakaradne i komplikovane zakone i propise.
Dok se Srbija i te Harambaše ne obračinaju fizički, i na svaki drugi način protivu tih i takvih hohštaplera, mi dzaba pričamo o bilo kome, čemu, sve će to biti trćanje u krug, i vraćanja na start odakle smo počeli.
Poslednja izmena od moderatora:



nije vas sramota da se ovako brukate? 
