Quantcast

Sta smo danas radili?

Micotakis

Aktivan član
Poruka
1.643
Oko ovih praznika sam bila kuci, i nisam trenirala, niti sam mogla. Dan zamenjen za noc...
Ali mi toliko smeta..uzas. Evo danas konacno idem da upisem fitness. Jedva cekam. Srecna sam sto sam to usadila sebi u krv :-) Eto uspeha za Novu godinu :-)

sve je vec zauzeto

Aktivan član
Poruka
1.507
gde ces da upises i sta?
ja sam odlucila isto da nesto pocnem da radim ali ne znam sta da izaberem. ne vredi, nemam disciplinu da radim kod kuce, a i prijalo bi mi malo da izadjem medju ljude...
napisi sta ces ti da vezbas i gde i koliko kosta molim te.... moram da se pokrenem ove godine, smucilo mi se vise da sedim.
pozz

Micotakis

Aktivan član
Poruka
1.643
Ja vec treniram neko vreme u istoj tereteni, ne upisujem ja tek sad prvi put. Kad sam to pomenula mislila sam da platim clanarinu za ovaj mesec. Ja redovno vezbam. I super se osecam. Cim prestanem, osecam grizu savest, a i pocinjem da se kocim:-(

Teretana se nalazi na Konjarniku, pa ako ti odgovara lokacija, objasnicu ti dalje.

Alaemyrus

Početnik
Poruka
24
Danas cu morati da pocnem ozbiljnije raditi na svom fizickom telu.. uskoro ce mi biti rodjendan a tada moram biti u stanju da uradim 100 sklekova, 100trbusnjaka, 100cucnjeva, istrcati 2km, zatim 18duzina na bazenu a kada svi odu sa slavlja onda meditacije moci i rad na cakrama, zatim hata yoga i na kraju samo dubljenje na glavi.. idem da radim trbusnjake, sklekove, zgibove i cucnjeve..
Nadam se da ces nastaviti sa vezbanjem uskoro Micotakis, nadahnjuje videti nekoga da radi na sebi..

mslav

Aktivan član
Poruka
1.037
e!
ja i moja tri ortaka smo poceli pre 4-5 dana kod jednog od nas u garazi da pravimo mini workout place :) ...
izgleda da cemo se dobro drzati (necemo kukati i odustajati)... :)
e sad mi smo poceli sa po 5x 10 sklekova; 5x 30 trbusnjaka; trcanje (kako kad); 15-20 min vijace; cucnjevi; tegovi 2kg; 7.5kg; 10 kg ...
nas dvojica smo mrsavi i slabi, ali dovoljni da podignemo sebe, jedan je atleta :) , a debeli ne moze sklek da uradi ;) ...
samo hocu da vas pitam za misljenje: kako bi nas 2 zgolja nabacili masu i misice (prirodno) i kakve bismo jos vezbe mogli da ubacimo??
ps. pravljenje (visece) vrece je gotovo sledece nedelje ...

Micotakis

Aktivan član
Poruka
1.643
Stanje se samo pogorsalo. Imala sam grip, i jako visoke temperature. Sada se osecam bolje, tj. nema vise virusa. Ali gore u smislu da sam se malo ukocila..to je nekih 10 dana pauze. Od sutra pocinjem, zdravlje boze, i jedva cekam!

dive

Legenda
Poruka
60.431
mslav:
e!
ja i moja tri ortaka smo poceli pre 4-5 dana kod jednog od nas u garazi da pravimo mini workout place :) ...
izgleda da cemo se dobro drzati (necemo kukati i odustajati)... :)
e sad mi smo poceli sa po 5x 10 sklekova; 5x 30 trbusnjaka; trcanje (kako kad); 15-20 min vijace; cucnjevi; tegovi 2kg; 7.5kg; 10 kg ...
nas dvojica smo mrsavi i slabi, ali dovoljni da podignemo sebe, jedan je atleta :) , a debeli ne moze sklek da uradi ;) ...
samo hocu da vas pitam za misljenje: kako bi nas 2 zgolja nabacili masu i misice (prirodno) i kakve bismo jos vezbe mogli da ubacimo??
ps. pravljenje (visece) vrece je gotovo sledece nedelje ...

za pocetak vas *2 zgolja*menjajte navike u ishrani. kvalitetna, pravilna hrana pravi misice, trening ih oblikuje.

ALTEC

Aktivan član
Poruka
1.366
ovaj.....ako moze savet...radim po ceo dan....dakle imam obaveze od 8 ujutru do 10 uvece...znaci nemam vremena za rekreaciju...e pa posto to traje duze vreme(par godina), pocelo salce na stomaku pa bocni jastucic itd...imate li ljudi savat kakvu rekreaciju da izmislim sebi od deset sati uvece?
Inace ludim i zbog cinjenice da mi nenormalno treba jak fizicki napor(recimo zestoko trcanje), a en mogu to sebi da priustim zbog posla....osecam da mi organizam vapi za tako necim...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.