Sta sejes, to zanjes

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
:think::think:

"Planiramo da sprečimo korišćenje starih srpskih tablica"
| 03. 03. 2011. - 00:02h | Komentara: 0

PRIŠTINA - Kosovo planira da spreči i upotrebu starih srpskih automobilskih tablica, izjavio je Bajram Redžepi, ministar unutrašnjih poslova Kosova za najnoviji broj nedeljnika NIN.

Redžepi je rekao da neće biti promene uredbe kojom se zabranjuje upotreba novih srpskih tablica sa imenima kosovskih gradova na teritoriji Kosova. Apsolutno nisam spreman za popuštanje, rekao je Redžepi u izjavi za NIN.


Samo reciprocitet dolazi u obzir. Ako Srbija prizna naše tablice i mi ćemo priznati srpske, ako ne prizna mi ćemo zabraniti da se srpske kreću po Kosovu. Zabranićemo i stare srpske tablice i daćemo rok do kada se moraju povući.

Tražimo samo reciprocitet jer ne mogu kamioni iz Srbije da vršljaju po Kosovu, a naši biznismeni da plaćaju kamione jer nemaju pravo da idu po Srbiji, rekao je Redžepi.
 
magarac1.jpg
 
Упс,

Да ме не казни м00дерација,
и да Држава не покрене предкривични поступак,
због "говора мржње" и осталих глупости ....

Рекох да мрзим тролове ....

Имају ли Тролови амбасадора ???

 
Одговор државе ће бити језив....

Ау, сунце му жарко ....

Знао сам да ће ме језик "бржи од памети"
кад тад убацити у невољу ....

Идем да се придружим Младићу ....

У хајдуке, кад му време није ....

Кад он може да "испари" што не бих и ја ???
 
Naoružani napadač osumnjičen za ubistvo dva pripadnika Ratnog vazduhoplovstva SAD na Frankfurtskom aerodromu je rođen u Nemačkoj, duboko je posvećen Islamu, i zaposlen je na aerodromu. To je sinoć javila agencija AP, poizvajući se na izjavu napadačevog ujaka.

U razgovoru za AP, obavljenom na Kosmetu, 70-godišnji Redžep Uka je rekao da se Arif Uka rodio i odrastao u Nemačkoj gde su se njegovi roditelji preselili pre oko 40 godina.


============

evo ovi amerikanci podrzavaju siptarske zlikovce narkodilere i MONSTRUME koji su sekli srbe da bi prodavali njihove organe

I to njihovo zlo im se vraca kao bumerang

to sejes - to i zanjes? :think:
 
Sledece na redu je zabrana srpskog jezika, pa srpskih imena i prezimena, kao u Albaniji 45, al nece to proci! Samo pokusavaju da ojacaju poziciju pred pregovore, ali im nesto ne ide! Nego, sta ti mislis o jucerasnjem teroristickom aktu? Kako sejes tako zanjes, u pravu si, i jedni i drugi ste sejali smrt, pa je stigla po vas!
 
O Ademe, pa gde si ti?
Nego, Svabe kazu da je ovaj sto roknuo Amere iz Kosovske Mitrovice, da ga ne poznajes slucajno, ili da ti nije neki rod?

Evo me bre.Hebi ga, borba nekih protiv mojih postova se sastoji u tome da me stalno banuju, tako da...
Inace ne poznajem coveka, a i nije mi neki rod, makar po nacinu ispoljavanja misljenja protiv neistomisljenika.
 
Evo me bre.Hebi ga, borba nekih protiv mojih postova se sastoji u tome da me stalno banuju, tako da...
Inace ne poznajem coveka, a i nije mi neki rod, makar po nacinu ispoljavanja misljenja protiv neistomisljenika.

Ja ocekivala, malo konkretniji odgovor...
Pa nije ti to borba, vec kazna, krsis ustav svoje drzave, bre.
P.S. Znamo mi da si ti "pacifista"...
 
mogu siptari do voze svoje kamione po Srbiji ali ce postovati pravila drzave Srbije
ako nece onda ce nastaviti da placaju druge da to rade za njih
a sta se tice nasih kamiona oni ako to dozvoljava EU koji se nalazi dole
siptari mogu samo da se ljute ili da zapale te kamione
moj savet prevoznicima osigurati kamione pre nego podjete ka KiM
 

Back
Top