Šta se to dešava sa ovim narodom ?

Radovan Četvrti

Veoma poznat
Poruka
11.541
Gledamo kako se ljudi masovno pričećšuju iz JEDNE KAŠIKE i iz JEDNOG PUTIRA ?

U Novom Sadu, u Kruševcu i ko zna još gde.

U vremenu kada je po život opasno doći u kontakt sa osobom koja može biti nosilac Korona virusa ?

Kad imunolozi strogo zahtevaju da se održava rastojanje od dva metra i obavezno nose maske unutar prostorija ?

Kada virus u Italiji odnosi po 600 života na dnevnom nivou ?

Stotine Srba ližu JEDNU TE ISTU KAŠIKU na sred Novog Sada ?
 
Naime, proslog petka sam bila na jednom predavanju na Teoloskom fakultetu u Beogradu koje je organizovala dobrotvorna organizacija SPC "Covekoljublje" . Predavanje se ticalo volonterskog rada sa ljudima koji su HIV + i koji boluju od bolesti zavisnosti (narkomanija).


Uvodnu rec je imao patrijarh Pavle i on je tom prilikom ispricao pricu iz svog iskustva kako je pricescivao na samrti ljude obolele od side.


Pritom je rekao kako je posle kasicicu kojom je bolesnika pricestio dezinfikovao a papir koji je pritom koristio spalio, objasnivsi kako i mi ljudi treba da ucinimo sta je do nas da sprecimo sirenje tako jedne teske bolesti. Jer, mozda neko sledeci ko se pricescuje moze da ima neku ranu u ustima pa da se bolest prenese..... Tako je rekao.

ovo sam kopirao sa jednog religijskog foruma
 
Naime, proslog petka sam bila na jednom predavanju na Teoloskom fakultetu u Beogradu koje je organizovala dobrotvorna organizacija SPC "Covekoljublje" . Predavanje se ticalo volonterskog rada sa ljudima koji su HIV + i koji boluju od bolesti zavisnosti (narkomanija).


Uvodnu rec je imao patrijarh Pavle i on je tom prilikom ispricao pricu iz svog iskustva kako je pricescivao na samrti ljude obolele od side.


Pritom je rekao kako je posle kasicicu kojom je bolesnika pricestio dezinfikovao a papir koji je pritom koristio spalio, objasnivsi kako i mi ljudi treba da ucinimo sta je do nas da sprecimo sirenje tako jedne teske bolesti. Jer, mozda neko sledeci ko se pricescuje moze da ima neku ranu u ustima pa da se bolest prenese..... Tako je rekao.

ovo sam kopirao sa jednog religijskog foruma
Ti se neces inficirati preko kasikice.Daleko si ti od pricesti kao i ja .
 
Zato sto ne smije kap ili mrvica da padne.Svestenik pricescuje,a onaj koji se pricescuje drzi ruke prekrstene na grudima tako da su dlanovi na ramenima.I mora dabude miran i dobro otvori usta.
Znam da je tako.. ali negdje i nije. Gdje se negdje posti u drugom kraju se mrsi na isti dan.. jedan pop ovako drugi onako.. bitna je vjera i širenje mira medju ljudima, sve drugo su trivijalnosti, barem, ja tako mislim.
 
Tužna je činjenica da smo od naroda koji je izrodio toliko svetski poznatih, priznatih, cenjenih i slavljenih umova sada pod epidemijom zatucanih retarda ubeđenih u ispravnost svojih stavova i spremnih da ginu za njih, ma kako oni pogubni bili.
Sve je to, doduše, posledica onoga kroz šta prolazimo decenijama.
Mislim da takvih idiota nema nigde drugde, bar ne kao tako masovne pojave.
 
lazljivi provlace mit da se niko pricestom nije razboleo
Ti si Dečko religiozno nepismen, odnosno neinformisan.
Hristos je svojim Vaskrsenjem pobedio smrt i trulež. Ko se doticao Hrista za vreme Njegovog boravka na zemlji ozdravljao je bilo od kakve bolesti da je bolovao. Hristos je jedan i nema drugog. I danas kad se sjedinjujemo sa Njegovim telom i Njegovom krvlju u svetoj tajni Evharistije mi se direktno dotičemo Vaskrslog tela Hrista Spasitelja i izlečujemo se od bilo kakve nemoći.
Hristovo telo i Hristova krv automatski uništava sve patagone elemente.Nema bolesti koja je jača od Hrista. Urazumite se.
GLedao sam i jedan dokumentarac gde sveta voda poništava dejstvo radijacije u Pripjatu(Černobil).
Gde vam je vera, maloverni?Nismo mi Rimokatolici da nemamo blagodat Svetog Duha.
Na žalost, i mnogi verni još ne znaju koju silu ima sveto pričešće. Veruj,i ne boj se!:heart:
Ove sve sveštenike koji su pristali na ove gluposti da treba odeđen broj vernih da ulazi u Crkvu, treba raščiniti.
 

Back
Top