Sta se svidja zenama kod muskaraca?

A zassto zzene padaju na nasilnike, na propalice, na posesivne manijake? Iz istog razloga: "Eto, on je tako loss, ali moja veeelika ljubav cce ga promeniti!?!" Tako se zzena osecca jako vazznom jer je (tako uobrazzava) faktor duhovnog napredka jednog musskarca :( A, to ssto se on NE menja, to samo znacci da ona treba dati joss! Napokon, zzrtve i muccenice zbog visseg cilja (da se on promeni) su u neccijim occima jako "vredne" osobe, zar ne?

padaju jedino ako im oni ukazu paznju, to je jedini razlog, jer to bude ko da ih je neko castio odlicnim kolacima, a one negde veruju da to zasluzuju oduvek ali eto
 
Voleo bih da znam sta se svidja vama zenama kod nas muskaraca? I jos nesto, ne mogu da shavtim da zene lude za osobama koje iz maltretiraju(mislim zezaju), a dorbe i fine osobe im brzo dosade. Jel moze neko da mi objasni.

zavisi od zene do zene
starije i zrelije zene vole muskarce sa manirima, dzentlemene, koji umeju da se udvaraju i koji umeju da osvajaju
na zalost, mladja populacija (i musko i zensko) nit zna da se udvara nit zna da osvaja, al ajd da kazemo da posle jedno 30-te postanes zreo (kanda)

i naravno MORA da bude duhovit i pametan, izes nekog dosadnog i bez mozga i bez imalo zivotnog duha i energije
 

Back
Top