- Poruka
- 102.573
Zabrana botovanja je ugrađena u Pravilnik krstarice i često se koristi. Ali, neki bi rekli veoma fokusirano.
Moje shvatanje je da je "botovanje" svaka vest koji pozitivno prikazuje trenutnu Srbiju, njenog predsednika kao i vladajuću partiju.
Grešim li?
Moje shvatanje je da je "botovanje" svaka vest koji pozitivno prikazuje trenutnu Srbiju, njenog predsednika kao i vladajuću partiju.
Grešim li?

