Quantcast

Sta se ovo desava?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

avesic

Domaćin
Poruka
3.006
aha i ja sam se ranije sve preznojavala nad krstaricom ,,, ma bilo je svacega ,,,, pih puste mladosti ,,,, a sada --- ubijam vreme ,,, ako budeš miran otkriću ti gde se kreću veterani .....

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.219
Maxy:
Ovoj forum je nekad bio dosta zivlji!Pre sam maltene po ceo dan ovde visio.Sada samo dodjem pogledam i odem:-? .Mozda zato sto se teme ponavljaju?
da da...to ti je ko u nekom kafitju u pravu je milojko...smena generacija...puche lopta raspade se drushtvo...puche lopta il neshto...haaa meni josh uvek zanimljiv...sav sam ko na iglama...ustreptao i unezveren...ahhh

Gugleta

Zainteresovan član
Poruka
428
Gryphon:
ne znam kako je bilo ranije, ali me sad najvise smaraju komentari "bila tema" i zakljucaju.
Ja se sjecam da mi je, kad sam se tek pojavio ovde, trebalo nekih dan ipo da pregledam sve "arhivirane" teme.

Zato sto je kompletan LJ&S tada zauzimao 11 stranica :mrgreen:

Sad mi se po glavi vrti slika nekog 85-o godisnjeg dede kako sjedi na panju sa stapom u ruci i prica unuku: "A znas ti sinko kako sam ja, ono ljeto kad su njemci napali..."
:lol:

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Pozdrav Gugleti....
A, ovim poletarcima koji se bune zbog zakljucavanja tema ---> Mozete slobodno da idete sa foruma... Forever...

Eh da, Maxy, objasnicu ti ja u cemu je problem sa ovim mjestom :arrow: Nema sta da se procita na njemu, jer ucesnici u raspravama sve svode na chat i primitivne posalice...
Neku ozbiljniju raspravu i razmjenu misljenja, nece ili ne znaju da vode...
To je i razlog sto mnogi ozbiljniji forumasi vise ne dolaze na LJiS...
Kao ni oni koji su istinski duhoviti...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.