Quantcast

Sta se krije iza lazne informacije o smrti generala Ratka Mladica ?

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
26.642
Da li se krije namera da se na taj nacin demoralise i zaplasi cestiti srpski narod i ostali slobodoljubivi narodi i pojedinci Sveta ili je posredi jos nesto opasnije ?
Da li je rec o novoj zaveri novog svetskog poretka i centara moci imperijalistickih i zasto ne reci fasistickih ?
Ja evo vec ceo dan pokusavam da odgonetnem tu nepoznanicu.
Sta Ti mislis ?
Pokušaj odvlačenja pažnje sa nekih bitnih događaja

Gruban

Buduća legenda
Poruka
31.560
Ајде бре хрватски генерал Праљак у судници попут Сократа попио отров , а ви тзв. "српски националисти" два дана већ цмиздрите због једне лажне вести...
Gereral Ratko Mladic je jedan od najvecih antifasita koje je svet video.Pravi gorostas antifasizma.Svako spominjanje smrti uz ime legendarnog generala jeste nesto sto treba da onespokoji svakog cestitog coveka.To ne moze biti obicna neslana sala.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
31.560
Mnogo bih cenio Mladica (koliko je on uopste za cenjenje), da je na sudjenju popio otrov,kao General Praljak. Onda bi to bilo hrabro i posteno.
Jeste,gresio sam,uradio sam strasne stvari,ali evo,presudicu sam sebi.! Nazalost,on je pristao na robiju,nije imao ono,sto svaki pravi muskarac
ima,ili,bar treba da ima.Zene najbolje znaju,sta je to....
A tebi je praljak general ?

Gilko Bilboa

Veoma poznat
Poruka
11.341
Ајде бре хрватски генерал Праљак у судници попут Сократа попио отров , а ви тзв. "српски националисти" два дана већ цмиздрите због једне лажне вести...
...

Kad ces vise ti da go.vno popijes i ovde vise nikad ne osvanes???

daco9633

Veoma poznat
Poruka
13.039
Popio je al malo morgen, to je bila predstava. Nije to pijaca nego sudnica, ne moze tu svasta da se unese

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.