STA SE DESI SA NOVIM SADOM ?

ja licno ne bih. volim velike gradove i drago mi je sto je novi sad postao jedan od njih ( doduse jos uvek je u procesu toga ), da zivim u malom mestu, upucao bi se momentalno! kapiram da je to i normalan razvoj a i ns je uvek imao veliki potencijal, kako geografsko - tehnicki tako i intelektualni da postane metropola ( trenutno metropolica ) :wink:
 
bobanms:
DODJOH u ns i kad sam video kako je postao neuredan i pun neke frke
jurnjava ljudi nervozni bruka sve propalo .
Gde su bre oni opusteni ljudi i ona smirujuca atmosfera.?
Jeste, Bobo, sve je to tako kako kažeš, al' ako te budem video da se OPET muvaš oko čamaca i plovnih objekata, OBE NOGE ĆU TI POLOMITI ( sve otvoreni prelomi, na više mesta ! ), za PRIMER, pa se onda opuštaj u Dunavskom parku, od štaka !!! :evil:
 
bobanms:
DODJOH u ns i kad sam video kako je postao neuredan i pun neke frke
jurnjava ljudi nervozni bruka sve propalo .
Gde su bre oni opusteni ljudi i ona smirujuca atmosfera.?

Бобишка, све зависи из ког угла посматраш...

Да дођеш из БГ-а, причао би како је овде СУПЕР, како је све опуштено, успорено, како су људи дивни (поготово НС-ађанке :lol:)...

Ако, пак, долазиш из мање средине...Све изгледа како си већ описао...
 
zmajodbraj:
Београд пребрз?! Мени треба сваки дан по сат да дођем до посла, два сата дневно изгубим у превозу. Ви Новосађани би могли мало више да цените ваше широке булеваре(и новије аутобусе). Да не говоримо да је чистоћа на европском нивоу. А програм ТВ Нови Сад на светском.

Поштовање,
змајодбрај

mislim da se ovde ne misli na BRZINU stizanja od tacke A do tacke B, vec na dinamicniji nacin zivota...
 

Back
Top