Quantcast

STA SE DESI SA NOVIM SADOM ?

HEMI 426

Poznat
Poruka
9.436
ja licno ne bih. volim velike gradove i drago mi je sto je novi sad postao jedan od njih ( doduse jos uvek je u procesu toga ), da zivim u malom mestu, upucao bi se momentalno! kapiram da je to i normalan razvoj a i ns je uvek imao veliki potencijal, kako geografsko - tehnicki tako i intelektualni da postane metropola ( trenutno metropolica ) :wink:

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
bobanms:
DODJOH u ns i kad sam video kako je postao neuredan i pun neke frke
jurnjava ljudi nervozni bruka sve propalo .
Gde su bre oni opusteni ljudi i ona smirujuca atmosfera.?
Jeste, Bobo, sve je to tako kako kažeš, al' ako te budem video da se OPET muvaš oko čamaca i plovnih objekata, OBE NOGE ĆU TI POLOMITI ( sve otvoreni prelomi, na više mesta ! ), za PRIMER, pa se onda opuštaj u Dunavskom parku, od štaka !!! :evil:

Poruka
5.893
bobanms:
DODJOH u ns i kad sam video kako je postao neuredan i pun neke frke
jurnjava ljudi nervozni bruka sve propalo .
Gde su bre oni opusteni ljudi i ona smirujuca atmosfera.?
Бобишка, све зависи из ког угла посматраш...

Да дођеш из БГ-а, причао би како је овде СУПЕР, како је све опуштено, успорено, како су људи дивни (поготово НС-ађанке :lol:)...

Ако, пак, долазиш из мање средине...Све изгледа како си већ описао...

Glavni

Aktivan član
Poruka
1.979
Grad ne moze biti usporen moze biti samo malo brzi ali bg je stvarno prebrz zavisi kako se uklopis kako se snadjes svako je tvorac svoje sudbine ko sto kaze hemi ostaje da upoznate ovaj novi novi sad nadam se da nece biti tesko

underwater

Aktivan član
Poruka
1.212
zmajodbraj:
Београд пребрз?! Мени треба сваки дан по сат да дођем до посла, два сата дневно изгубим у превозу. Ви Новосађани би могли мало више да цените ваше широке булеваре(и новије аутобусе). Да не говоримо да је чистоћа на европском нивоу. А програм ТВ Нови Сад на светском.

Поштовање,
змајодбрај
mislim da se ovde ne misli na BRZINU stizanja od tacke A do tacke B, vec na dinamicniji nacin zivota...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.