Quantcast

Sta se desava

Angelina-

Početnik
Poruka
10
Aman pored toliko chat klijenata ti preko browsera... Mirc, HydraIRC, X-Chat.... I cetuj do mile volje...
Btw. Cero imas ti instaliranu javu?
Imam instaliranu javu,i do skoro sma ulazila bez problema.Udjem i sada ali mi treba bas puno vremena dok da kazem ne ucita program.A koliko su ti chat klijenti pouzdani,mislim diskretni...:rumenko:

Evo sta tacno pise kada pokusam da udjem:Java( TM) plug-in Fatal Error
The Java runtime environment cannot be loaded

Poslednja izmena:

cvrlebg

Aktivan član
Poruka
1.529
Imam instaliranu javu,i do skoro sma ulazila bez problema.Udjem i sada ali mi treba bas puno vremena dok da kazem ne ucita program.A koliko su ti chat klijenti pouzdani,mislim diskretni...:rumenko:

Evo sta tacno pise kada pokusam da udjem:Java( TM) plug-in Fatal Error
The Java runtime environment cannot be loaded
pazi nista nije sigurno!!! mislim da su ti sigurniji chat klijenti koje ti je Red_Zmaja preporucio, ako neko hoce da otkrije sta ti radis i da narusi tvoju diskreciju, retko koji program moze da te spase. jedino neki veoma jaki i skupi programi, koji obican smrtnik tesko moze da priusti sebi.

vidim da imas problema i sa msn-om uradi sta sam ti rekao tamo pa javi, mozda je neki viruscic zeznuo tvoj komp.

@ostali:

jedno pitanje, da li je bolje koristi skype ili msn za video pozive i da li je siguran isto kao msn?

NICS

Iskusan
Poruka
5.707
MSN ti je zakon sto se tice chata !

A preko kog pretrazivaca pokusavas da udjes u pricaonicu ???
Ne bih se kladio, pre je obratno. To sto imas MSN je jedno a kako radi i koje probleme prouzrokuje je sasvim drugo a toga ima previse. mozes pogledati i na ovom forumu. Sto za ICQ i SKYPE nema toliko pitanja a sluze istoj svrsi

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.705
Ne bih se kladio, pre je obratno. To sto imas MSN je jedno a kako radi i koje probleme prouzrokuje je sasvim drugo a toga ima previse. mozes pogledati i na ovom forumu. Sto za ICQ i SKYPE nema toliko pitanja a sluze istoj svrsi
Sta to pricas bre covece, meni nepravi n P od problema radi savrseno, nijednog trenutka nisam imao neku zamerku, a to sto kazes da vidim na forumu, nezanima me i nemam pojma o cemu pricas, meni sljaka fenomenalno, svaka preporuka.:rtfm:

cvrlebg

Aktivan član
Poruka
1.529
pazi i meni msn dobro radi, ali na mnogo foruma se ljudi zale i ne to par njih, nego stvarno mnogo ljudi. sad na to moze da utice dosta faktora, ali cinjenica je da ovaj novi msn bas, bas baguje.

cvrlebg

Aktivan član
Poruka
1.529
mislim na wlm i meni radi super, cak i posle update-a, ali kod drugih nema sanse da proradi. cak i kad ti izbaci onaj kod i kad odes na pomoc da se resi problem nece da proradi. ja sam na jednom forumu pokusao da pomognem jednom liku kome je prethodna verzija msn 8 radila super, kad je presao na novi nikako da proradi, cas izbacije kod, cas neku sistemsku gresku i obisao sam gomilu sajtova, stranih, i drugi ljudi imaju dosta slicnih problema, samo sto kod nekog jedno resenje radi, a kod drugog ne, za isti problem.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.