Šta se dešava sa ženama posle 40-te pa odlepe?

8fiox1.jpg

E a recu ti te ovde ovcu valaj sas ti videti
Aspida jedna sandara
Sandra
41 godinu!
Pa i nije neka

Nego rekne ona mene
Imam tri cerke i tri muza jedna zivi sa rodjakinjom u beo gradu ali se gotive ka i da njeau rodjakinje krf joj nebem
I puse mariuanu
A muz moj mi ne da vrag mi srecu osnio d ame pushti u srbiju
Jer je kaze ona mene sin nas ako razumes,ja se uzbezeknuo koji bre sin aspido reknem ja njojka
Ona me ne kazala da zivi sa njim i da joj sestra odvela jesnog muza da li prvog ili trecrg ili ga drugoga u makedoniju ja to neznam
I kazala mi os me zaskociti ja osto vala bre bez teksta krava jedna, rrka sam jok a ona napravila tolitku frku da pocela plakati cerka smre mariuanu krv joj **** a mene krivi sto necu d ase zaskocim sa njom
Sja tu niata ne razumem majku joj ***** nacisticku!

A ona nas asamo ode tamo u njemacku d arade
I mene rekla da je kazala sebe zbof njega njemacka rekla mi
D aje 2012 bia smak svita i spakovala sve kufere i djecu i pravac njemacka ****** je njemacka
To bre budala neka od zene, mislim sve ono fina i kulturna

realno, svi koji su stracili do 40, posle 40 odlepe-i muskarci i zene
Oni koji normalno zive, rade, vole, ebu, putuju, ostvarajuju se kao ljudska bica-nema sta da odlepljuju

Ja sam bukvalno odlepila

"straćila" sam do 35. na učenje i karijeru, i posle toga malo rad. malo sexa, sve više sexa i tako kriva raste .

ništa novo. neke žene ostanu iste, neke se sexualno osuše, neke a ima ih dosta polude, bukv pričam sa prijateljicama - nov pubertet ! Romanse, zaljubljivanja, i sl.❤️

Ima onaj američki komičar, kaže ako vidite muškarca u 40 sa ženom mu, čovek se bori za svoj život... bukv mu ne da mira.

Bez zezanja, ne znam šta je u temi neobično, generalno se ljudi kad naprave karijeru, dobiju decu, deca malo porastu, srede se finansijski, tek onda počnu da žive punim plućima. opuste se prosto. A žene se takođe opuste, imaju već dosta iskustva, poznaju sebe svoje telo, šta žele. koga žele. Spremnije su više da eksperimentišu. Mislila sam da je to opšte mesto.

posle 40 spremne da eksperimentišu? :rotf:

što bi rekla stare narodna, hoće baba da bude devojka...

inače znam puno žena preko 40 za koje tema nikako nije adekvatna jer su i dalje ''normalne'' kao i pre i ništa ih nije to promenulo ili ćušnulo u glavu...

e, vidiš ovo ja smatram ružnim. kada se na žene gleda kao na stare posle četrdesete.. kada im se kaže nu eto ti dete ili unuče, šta će ti interesantan život.

e, vidiš ovo ja smatram ružnim. kada se na žene gleda kao na stare posle četrdesete.. kada im se kaže nu eto ti dete ili unuče, šta će ti interesantan život.
ништа ту није ружно.

оће мама да буде девојка, може и тако.

него, ако те које сам поменуо да нијесу се променуле тј није их ништа ћушнуло после 40те како тема наводи и аутор теме, а деси се да рецимо почну четују са апсолутним странцем (грком рецимо или холанђанином британцем) и одједном брзо и изненада крену са њим на ''гимнастику'' у хотел ил ђе већ , јел то онда знак да су и оне прешле у стадијум ''ћушнутих'' ? па ти их више неће бити ''жао'' ? :D

или ћемо их тада назвати - ''експерименталке'' ? :rotf:

дакле моли се аутор теме да неумесно тему оплемени тј потпуни са речју :

експерименталке.

ја знам д народ често спомиње ону народну :

''а кад ће ако не сад'' , правдајући малде који често мењају своје везе...

и то мисле на њихову младу доб, па тиме правдају том старом народном а кад ће ако не сад...

дакле самим тим су рекли па нормално да ће сад са 18 19 20 и неком, а неће ваљда са 40 и нешто ?

или народ нема појма :D

Back