Sta se ceka??!

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
Ima li ko u ovoj drzavi ko ce orhganizovati narod i drzavu za adekvatan odgovor na proglasenje nezavisnosti Kosova?Da li sada svi uvidjamo da ni bombardovanje,ni sankcije,ni uslovljavanja Srbije nisu slucajnost a svakako nisu odgovor na "Milosevicevu diktaturu",koju su tako uspesno i bez otpora(koje smo mi ovce...) koristili da nam ovako osakate drzavu...Zar nije zelja svakog Srbina da vojska udje i pocne da kontrolise bar severni deo Kosova za pocetak?..IInace sam protiv rata i tih sranja ali ne vidim drugi nacin resavanja ove situacije...dogovor sa Rusijom da nam cuvaju ledja od Amerikanaca pa u napad...ako neko ima neki pametniji predlog molim da ga podeli sa svima zato sto se osecamo svi koji se smatramo Srbima i Kosovo Srbijom kao posrani...
 
jel to onaj jeremija iz Moskve?

ako je tako....lako je ratovati kad se sjedi hiljadu km dalje i sve to gleda preko TVa:roll:

ja stvarno ne razumijem taj mentalni sklop koji svo rješavanje problema vidi isključivo u ratu i ratovanju:roll:

aloo...2008. godina je i iza nas je 20 godina ukradene djetinjstva, mladosti, života upravo zbog rata i ratovanja!! Zar vam nije dovoljno?:idea::idea::idea:
 
Pa sta vise da radimo.Kada smo branili zadnji put Kosovo i Srbiju nasu vojsku i generale su proterali,kao ratne zlocince a ovako imamo vojsku za penzionere.

pa sve je i radjeno da bi se u Srbiji zatrla ideja da se neko sme opet usuditi da je brani...i isporucivanja Hagu,i "profesionalizacija" vojske,i non-stop nabijanje sa raznih strana price o nasoj krivici za sve,......a krivi smo i te kako za ta isporucivanja svi zato sto smo dali kadiji sve te ljude da osudi,prethodno ih mi blanko osudivsi,da bi taj isti kadija danas mahao "krivicom" tih ljudi i Srbije i osudio nas sve na ovo sto nam se desava...ili cemo se braniti,ili cemo nestati...a molim Boga da je nama vise stalo da pobedimo...jer ako nije,to ce biti i nas kraj kao drzave i naroda...
 
jel to onaj jeremija iz Moskve?

ako je tako....lako je ratovati kad se sjedi hiljadu km dalje i sve to gleda preko TVa:roll:

ja stvarno ne razumijem taj mentalni sklop koji svo rješavanje problema vidi isključivo u ratu i ratovanju:roll:

aloo...2008. godina je i iza nas je 20 godina ukradene djetinjstva, mladosti, života upravo zbog rata i ratovanja!! Zar vam nije dovoljno?:idea::idea::idea:

jeremija iz Bg-a...i molim te,mani se saveta kako da branimo svoju zemlju...bar ti,predstavnice naroda koji je umnogome ucestvovao u zlu nad mojim narodom...i nikad izvinjenja za to....pa kako onda da oprostim...?
 
jeremija iz Bg-a...i molim te,mani se saveta kako da branimo svoju zemlju...bar ti,predstavnice naroda koji je umnogome ucestvovao u zlu nad mojim narodom...i nikad izvinjenja za to....pa kako onda da oprostim...?

izvinjavam se što je netko u ime mog naroda nešto učinio loše tvom narodu bilo gde i bilo kada u svetu!

jel ti sad lakše?:roll:
 
Nije mi jasno kako neki ne shvataju položaj. Da li vam Slobicini ratovi nisu bili nauk ili ste možda previše mali, pa niste ni osetili strahote njegovog strategovanja? Prestanite da gledate filmove u kojima jedan ide na njih desetoricu i izlazi kao pobednik sa ogrebotinom na ramenu. Zašto ste nedokazani i tvrdoglavi na svoju štetu?
Uostalom, da ste tako jaki već biste se organizovali i bili tamo gde mislite da treba da se ide, a ne ovde piskarali i pozivali u rat.
Dajte malo razuma u te ostrašćene glave. Dosta više. Nije rat jedini vid borbe. Shvatite to za svagda.
 
Meni je zao svega sto se desava nasoj zemlji,ali mi kao jedinke ne mozemo sami da uticemo na to.Evo ja licno nisam videla predsednika Tadica na TV od onog dana kad se slikao ispred one zavese.Sve neke izjave snimljene unapred pustaju.Eto verovatno ce se sutra pojaviti zato sto dolazi Medvedev u Srbiju.
 
Nije mi jasno kako neki ne shvataju položaj. Da li vam Slobicini ratovi nisu bili nauk ili ste možda previše mali, pa niste ni osetili strahote njegovog strategovanja? Prestanite da gledate filmove u kojima jedan ide na njih desetoricu i izlazi kao pobednik sa ogrebotinom na ramenu. Zašto ste nedokazani i tvrdoglavi na svoju štetu?
Uostalom, da ste tako jaki već biste se organizovali i bili tamo gde mislite da treba da se ide, a ne ovde piskarali i pozivali u rat.
Dajte malo razuma u te ostrašćene glave. Dosta više. Nije rat jedini vid borbe. Shvatite to za svagda.

a ti ces da mi objasnis sta i kako...a sebe nazivas trecom?mioslim kad vec ti mene etiketiras..pa da li ja treba da se organizujem ili je posao drzavnika da osmisli,organizuje i povede narod?sta treba da naucim?da li si i tada(99te) pljuvala po odbrani zemlje od zlotvora a sad si samo u fazonu "sta sam rekla"...a kada ces boriti?kad umres vise neces za to imati prilike.....a i bez borbe nikad neces postati prva,mislim,da li ti znas to?
 
a ti ces da mi objasnis sta i kako...a sebe nazivas trecom?mioslim kad vec ti mene etiketiras..pa da li ja treba da se organizujem ili je posao drzavnika da osmisli,organizuje i povede narod?sta treba da naucim?da li si i tada(99te) pljuvala po odbrani zemlje od zlotvora a sad si samo u fazonu "sta sam rekla"...a kada ces boriti?kad umres vise neces za to imati prilike.....a i bez borbe nikad neces postati prva,mislim,da li ti znas to?

Da li možeš ovo da ponoviš, ali na srpskom ovog puta?
 
e kad bi i Hrvatska i njeni zvanicnici ponovili tvoje reci i konkretizovali ih na sve nacine to bi bilo divno...ovako bar sa tobom moze da se prica:-)

al šta ti ili bilo ko u Srbiji ima na kraju od tog izvinjenja kad dolazi od čovjeka koji nikada nije ni jednom Srbinu učinio ništa nažao?:?::idea:

ja sam više za ovu opciju:


svaki zločin ima svog počinioca, a svaki počinioc ima svoje ime i prezime i kao takvog ga treba osuditi i kazniti i točka
 
Nije mi jasno kako neki ne shvataju položaj. Da li vam Slobicini ratovi nisu bili nauk ili ste možda previše mali, pa niste ni osetili strahote njegovog strategovanja? Prestanite da gledate filmove u kojima jedan ide na njih desetoricu i izlazi kao pobednik sa ogrebotinom na ramenu. Zašto ste nedokazani i tvrdoglavi na svoju štetu?
Uostalom, da ste tako jaki već biste se organizovali i bili tamo gde mislite da treba da se ide, a ne ovde piskarali i pozivali u rat.
Dajte malo razuma u te ostrašćene glave. Dosta više. Nije rat jedini vid borbe. Shvatite to za svagda.

nije rat jedini vid borbe...ali kad nista drugo ne pomaze...zasto ne...a i uzbudljiv je rat...govorim iz iskustva...
i nije slobo jedini krivac za bivse ratove...
 
al šta ti ili bilo ko u Srbiji ima na kraju od tog izvinjenja kad dolazi od čovjeka ko nikada nije ni jednom Srbinu učinio ništa nažao?:?::idea:

ja sam više za ovu opciju:


svaki zločin ima svog počinioca, a svaki počinioc ima svoje ime i prezime i kao takvog ga treba osuditi i kazniti i točka

koga da krivimo onda za stradale u WW2 ili za proterane i stradale u "Oluji"?niko nije kriv ni za to ili smo opet mi sami krivi?znam...100% Milosevic....?...skor je etnicko chista Hrvatska i za to niko odgovoran?...Hrvatska koja hoce da prizna nezavisno Kosovo?...:-x
 
koga da krivimo onda za stradale u WW2 ili za proterane i stradale u "Oluji"?niko nije kriv ni za to ili smo opet mi sami krivi?znam...100% Milosevic....?...skor je etnicko chista Hrvatska i za to niko odgovoran?...Hrvatska koja hoce da prizna nezavisno Kosovo?...:-x

a jesi sad sve udrobio u isti lonac...

gde sam ja reko da je sve to isto ?:roll:
 

Back
Top