vipgirl
Primećen član
- Poruka
- 893
Posvadjala sam se sa verenikom tako strasno, kao nikada do sada
. Uvek smo raspravljali neke stvari na miran nacin, ali ovo sada... Vise i ne znam na cemu smo, ne znam kako da se postavim... Poslati mu poruku ili ne, da ga pozovem nemam snage... Za mesec dana sam trebala da predjem kod njega, sredjivali smo kucu za nas dvoje. Toliko planova smo imali a sada kao da je sve to baceno u vodu...
p.s. molim pojedine da se ne sprdaju, nisam ovo pisala da bi mi se neko podsmevao nego da mi kao bude lakse!
. Uvek smo raspravljali neke stvari na miran nacin, ali ovo sada... Vise i ne znam na cemu smo, ne znam kako da se postavim... Poslati mu poruku ili ne, da ga pozovem nemam snage... Za mesec dana sam trebala da predjem kod njega, sredjivali smo kucu za nas dvoje. Toliko planova smo imali a sada kao da je sve to baceno u vodu... p.s. molim pojedine da se ne sprdaju, nisam ovo pisala da bi mi se neko podsmevao nego da mi kao bude lakse!

Duhovito 

