Poznavalac stvari
Legenda
- Poruka
- 60.338
Мсм, шта рећи:http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=bab7f4cac3ee4f40b23529aa6db345f0&lang=0
Сем осмехнути се!!!
Громогласне узвике домаћих љубитеља геј лобија о ,,парадирању" Москвом бејаху само бура у чаши воде!
Цар је одувао ту идеју, а надам се да ће се ускоро десити нешто слично и на домаћем терену.
Уствари, још једна Г.П. у БГ-у можда би могла бити последњи клин у мртвачком ковчегу БоТа-е&камариле.
Сматрате ли да је одлука руских власти исправна и да би исто и ми, за разлику од прошле године, тако требали да поступимо?
Наравно, ни у ком случају не треба доводити у питање права геј популације на личном нивоу.
Сем осмехнути се!!!
Громогласне узвике домаћих љубитеља геј лобија о ,,парадирању" Москвом бејаху само бура у чаши воде!
Цар је одувао ту идеју, а надам се да ће се ускоро десити нешто слично и на домаћем терену.
Уствари, још једна Г.П. у БГ-у можда би могла бити последњи клин у мртвачком ковчегу БоТа-е&камариле.
Сматрате ли да је одлука руских власти исправна и да би исто и ми, за разлику од прошле године, тако требали да поступимо?
Наравно, ни у ком случају не треба доводити у питање права геј популације на личном нивоу.