Šta raditi kada te žena izluđuje?

Šta raditi kada te žena izluđuje? Kada na jednu tvoju reč sledi deset njenih, kada te svojom neurozom izbacuje non stop iz takta? Treba li dići ruke od žena (ali ne postati homoseksualac)? Mene vremenom sve žene počnu da izluđuju, prvo fino kažem, pa vičem, ali ništa ne pomaže. Treba li muškarac da digne ruke od žena? Verujem da mnogi imaju ovaj problem samo ne žele o tome da govore.

360_F_197667405_ZWvFfmYWXANFZjUBumNvwcp9dr8Vcfb1.jpg
Žena je čovekov najbolji prijatelj.
To kad shvatiš sve se dalje rešava samo.

Šta raditi kada te žena izluđuje? Kada na jednu tvoju reč sledi deset njenih, kada te svojom neurozom izbacuje non stop iz takta? Treba li dići ruke od žena (ali ne postati homoseksualac)? Mene vremenom sve žene počnu da izluđuju, prvo fino kažem, pa vičem, ali ništa ne pomaže. Treba li muškarac da digne ruke od žena? Verujem da mnogi imaju ovaj problem samo ne žele o tome da govore.

Samo prevencija pomaže, kreni ti prvi nju da izluđuješ ima da te ostavi na miru 😃

Pročitah detaljno od početka i ako te sve žene izluđuju (majka, sestra, tetka, komšinka...) a ne samo partnerka možda je do tebe. Zapitaj se šta ti savjetuju i da li su u pravu 🤷‍♀️
Lepi ja kažem da sa vama ženama nema poentu raspravljati. Da si lepo čituckala videla bi da sam napisao da ponekad polušam savet ali ne svakog puta jer nekada mislim da sam ja u pravu.

Lepi ja kažem da sa vama ženama nema poentu raspravljati. Da si lepo čituckala videla bi da sam napisao da ponekad polušam savet ali ne svakog puta jer nekada mislim da sam ja u pravu.
Pa šta onda tu ima da te izluđuje ako nisi prisiljen da slušaš njihove savjete? Smatraš da trebaju ćutati i ne savjetovati ništa? Može i tako ali za to moraš im otvoreno staviti do znanja da se ne petljaju a i da se sam suzdržiš od petljanja u njihov život i to naravno ako si samostalan u svakom smislu.

Pa šta onda tu ima da te izluđuje ako nisi prisiljen da slušaš njihove savjete? Smatraš da trebaju ćutati i ne savjetovati ništa? Može i tako ali za to moraš im otvoreno staviti do znanja da se ne petljaju a i da se sam suzdržiš od petljanja u njihov život i to naravno ako si samostalan u svakom smislu.
Sve ti to lepo zboriš ali u praksi su stvari potpuno drugačije.

Samo 25 po turu,kazu da tako treba. 😁

Nemoj da se spustas na njen nivo tada, nemoj da se svadjas i zvucis kao ona, dvije tvoje rijeci trebaju da imaju validnost, t.j autoritet, ako si ga izgubio radi na tome da ga vratis! Pokusaj ponekad da se nasalis, ima zena koje vole salu pa se tako brzo raspolozi kad vidi da tebi nije do svadje! Ne pali se odma kao sibica, poslusaj malo, precuti, razmisli, nece se ona svadjati sa samom sobom, pa kad sve prodje popricaj ozbiljno sa njom, stavi joj do znanja da se problemi resavaju dogovorom!

Bebo, istina je ' tamo negde'.
Verovatno da on njih nervira.
Možda ga opslužuju, kuvaju mu, peru veš, spremaju dok on smišlja forumske teme, nervozan i nenaspavan reaguje na kritike majke, sestre, tetke, ovde na ljubavni život forumašica i opaske forumaša. 🤔

Kada bi živeo sam, brinuo o svemu, ne bi ga niko nervirao, ni on ne bi nikoga nervirao.

Šta raditi kada te žena izluđuje? Treba li dići ruke od žena (ali ne postati homoseksualac)?

Podrazumeva se.I po mogućnosti POSTATI homo....
Homo podrazumeva -neizluđivanje..Doduše podrazumeva i nešto drugo , ali nije tema.

Mene vremenom sve žene počnu da izluđuju

Predlažem da ipak probaš sa smernim muškarcima patrijalhalnog vaspitanja ili živom ogradom.

Zašto je izluđuješ ?

Verujem da većina nema taj problem. Bar niko od odraslih i samostalnih ljudi.
Ako neko ima vise od 25 godina a ima taj problem, onda taj nije ni odrastao ni samostalan.

Odrastao i samostalan muskarac sam kreira svoj zivot, zivi sam, sa partnerkom ili sa porodicom koju je osnovao. Dakle mame, sestre, tetke i strine nisu tu da mu se mesaju.

Takav muskarac ce odabrati partnerku tako da mu je lepo i tako da je srecan, sto znaci nema izludjivanja.

Takav muskarac ce odabrati partnerku tako da mu je lepo i tako da je srecan, sto znaci nema izludjivanja.
Ne bira se partnerka u izlogu pa da možeš da je menjaš kao čarapu. A i ta što ne zvoca nju boli uvo za tebe, dođeš joj kao dildo ili izdžavač tvoje i njene dece, možda samo i njene. To zapamti, i u Srbiji i svuda žene su iste. Nemaš ti pojma o ženama uopšte.

Plus koliko god me sestra i majka nervirale one su moj rod najrođeniji i neka nerviraju slobodno. Mogu samo malo da olabave i ništa više. :)

Back