Šta raditi kada te žena izluđuje?

Šta raditi kada te žena izluđuje? Kada na jednu tvoju reč sledi deset njenih, kada te svojom neurozom izbacuje non stop iz takta? Treba li dići ruke od žena (ali ne postati homoseksualac)? Mene vremenom sve žene počnu da izluđuju, prvo fino kažem, pa vičem, ali ništa ne pomaže. Treba li muškarac da digne ruke od žena? Verujem da mnogi imaju ovaj problem samo ne žele o tome da govore.

Ako zena zvoca, onda to znaci da je prekrsila pravila, sto znaci da je zrela za disciplinski postupak. Moras da joj stavis do znanja da je zvocanje nesto sto neces da tolerises i da, ukoliko hoce da ostane s tobom, mora da se drzi tog pravila. Najjednostavniji, mada ne nuzno i najbolji, nacin da to izvedes jeste da joj direktno kazes "Vidi, ti nisi jedina zena na svetu. Ja mogu da biram. Ako nastavis da se tako ponasas, ostavicu te i naci cu neku drugu, neku koja se nece ponasati kao ti. Ako ti kazem da prestanes da me gnjavis, onda ocekujem da prestanes da me gnjavis." E sad, ako ona ode zbog toga, jeb.iga, znaci da nije imala dovoljno jak motiv da ostane s tobom. Znaci, ako neces fizicki da je obuzdas, da joj lupis samar ili da se rves s njom, a ni da vices, onda ne vidim nijednu drugu varijantu osim da je obavestis o posledicama koje ce da slede ukoliko nastavi da zvoca.

Poslednja izmena:
Znaci, ako neces fizicki da je obuzdas, da joj lupis samar ili da se rves s njom, a ni da vices, onda ne vidim nijednu drugu varijantu osim da je obavestis o posledicama koje ce da slede ukoliko nastavi da zvoca.
Ponekad vičem kao maloumnik ali nasilje ne podržavam. Nije dobro ni ovo prvo ali šta ću kada ne slušaju šta pričam. Mada diskora sam se tukao sa sestrom, ona mene gađa tvedum predmetom ja je šutnem u dupe, ali razvojismo se nekako pa nema više toga.

To mozes samo ako ne volis zenu, tj ne osecas nista. Ucene raskidom, mogu da podju naopako, ako ona kaze ok, razilazimo se...
Onda postavis pitanje? Sto si je zenio, ako je ne volis?

Nekim zenama, kad pocnu da smetaju, dovoljno je reci -- nekima jednom, nekima nekoliko puta -- "Ostavi me na miru" i one ce te ostaviti. Kod takvih zena, nikada nece doci do situacije da ti moras da je podsecas zasto si je ozenio tj. da je nisi ozenio da ti bude smetnja u zivotu. Ali nisu sve zene takve. Koliko stroga mora da bude kazna zavisi od toga koliko je agresivna neka zena.

Šta raditi kada te žena izluđuje? Kada na jednu tvoju reč sledi deset njenih, kada te svojom neurozom izbacuje non stop iz takta? Treba li dići ruke od žena (ali ne postati homoseksualac)? Mene vremenom sve žene počnu da izluđuju, prvo fino kažem, pa vičem, ali ništa ne pomaže. Treba li muškarac da digne ruke od žena? Verujem da mnogi imaju ovaj problem samo ne žele o tome da govore.

360_F_197667405_ZWvFfmYWXANFZjUBumNvwcp9dr8Vcfb1.jpg
pa kad te boli zub nece ga vadis nego ce ga zalecis.
Kolko god zene bile baksuzi bez njih se ne moze a verovatno i one tako misle o nama muskarcima......pa se na neki nacin solidarisemo.

Nekim zenama, kad pocnu da smetaju, dovoljno je reci -- nekima jednom, nekima nekoliko puta -- "Ostavi me na miru" i one ce te ostaviti. Kod takvih zena, nikada nece doci do situacije da ti moras da je podsecas zasto si je ozenio tj. da je nisi ozenio da ti bude smetnja u zivotu. Ali nisu sve zene takve. Koliko stroga mora da bude kazna zavisi od toga koliko je agresivna neka zena.
Pa nije sve toliko jednostavno, nije to samo odnos gde je ona zaljubljena u tebe a tebe baš briga. Osećanja su uglavnom obostrana pa je teško reći ,,odlazi od mene". I u tom grmu leži zec, nervira te ali ti je ipak stalo do nje i ne želiš da ode od tebe.

Koliko puta si se zenio?

Pa nije sve toliko jednostavno, nije to samo odnos gde je ona zaljubljena u tebe a tebe baš briga. Osećanja su uglavnom obostrana pa je teško reći ,,odlazi od mene". I u tom grmu leži zec, nervira te ali ti je ipak stalo do nje i ne želiš da ode od tebe.

Ti si je uzeo da bi ti bila od koristi u zivotu a ne da ti smeta. Znaci, postoje odredjeni uslovi koje ona mora da ispunjava. I obrati paznju na to da ja nisam predlozio da joj kazes "odlazi od mene" vec da je podsetis na uslove. Ako te ne shvata ozbiljno, onda mora da te shvati ozbiljno.

Generalno svaka žena koja je promiskuitetna je fuksa. Kao i muškarac. Nema nikakve razlike.
Ok, ali šta ćeš ti sa takvom ženom.. ili ženama?
Promiskuitet je oblik seksualnog ponašanja kod kojeg je prisutna promjena seksualnog (ili seksualnih) partnera, odnosno neodrživost zadovoljenja seksualnih potreba u vezi sa jednim stalnim partnerom. I tu je kraj svake priče.. Čemu onda da se žališ?
Nema veze, muško, žensko ako je promiskuitetno kao što navodiš nisu za ozbiljne veze.. sve dok se ne dokažu drugačije.

I ako te ne shvati ozbiljno i nastavi po starom šta onda?

To je zadnja opcija tj. ono sto ti preostaje da uradis ako nista drugo ne upali. Zato sam rekao da je najjednostavniji ali ne nuzno i najbolji nacin.

Ako ne upali, radis ono sto si joj rekao da ces da uradis. Ostavljas je i trazis drugu.

Ako iz nekog razloga neces da je ostavis, kakvo god da je zvocalo, onda nista, trpis i trazis drugi nacin da je nateras da prestane da zvoca.

Tu ti je najlakse da postanes njen sluga tj. da radis sta god trazi od tebe. Iskljucis mozak, prestanes da razmisljas da li trebas da ispunjavas njene zahteve ili ne i samo ih ispunjavas. Ona ce biti zadovoljna ali ti ces biti unizen. Tako da ne preporucujem taj put.

Imas opciju, ako je vec nisi iskoristio, recimo na samom pocetku veze, da pokusas da joj objasnis zasto ne treba da zvoca tj. nacin na koji zvocanje utice lose na tebe i kako to sto utice lose na tebe utice lose na njen zivot.

Imas opciju da pokusas da joj objasnis zasto njene primedbe nisu uvazene ili su uvazene ali su rangirane nize na listi prioriteta nego sto bi ona htela.

Imas opciju, ako je vec nisi iskoristio, opet kazem, na samom pocetku veze, da joj objasnis kako zelis da iznosi svoje primedbe i zasto tako a ne onako kako ona to radi.

I tako dalje.

Back