Šta raditi kada te žena izluđuje?

Meliot

Elita
Poruka
15.441
Šta raditi kada te žena izluđuje? Kada na jednu tvoju reč sledi deset njenih, kada te svojom neurozom izbacuje non stop iz takta? Treba li dići ruke od žena (ali ne postati homoseksualac)? Mene vremenom sve žene počnu da izluđuju, prvo fino kažem, pa vičem, ali ništa ne pomaže. Treba li muškarac da digne ruke od žena? Verujem da mnogi imaju ovaj problem samo ne žele o tome da govore.

360_F_197667405_ZWvFfmYWXANFZjUBumNvwcp9dr8Vcfb1.jpg

Poslednja izmena od moderatora:
Šta raditi kada te žena izluđuje? Kada na jednu tvoju reč sledi deset njenih, kada te svojom neurozom izbacuje non stop iz takta? Treba li dići ruke od žena (ali ne postati homoseksualac)? Mene vremenom sve žene počnu da izluđuju, prvo fino kažem, pa vičem, ali ništa ne pomaže. Treba li muškarac da digne ruke od žena? Verujem da mnogi imaju ovaj problem samo ne žele o tome da govore.
Jbga istrosilo se, pa predji na sledecu dok se ne izduva.

Pa nisu sve zene iste.

Pa zar to nije najbolje?
Uvek!
Nekad su u pravu i ja to ukapiram, i priznam da jesu, ali nisu uvek u pravu već imaju želju da dominiraju nad muškarcem. Mislim da mnoge žene to žele i rade. Da dominiraju nad mhškarcem.
Da li si im nekada rekao šta ti smeta? U momentu kada to govore, ne kasnije da se vraćaš na ranije rečeno. Ćutanje je odobravanje. Kada nam neko zvoca, a mi ćutimo time ih samo potpirujemo, pružamo prazan teren za nastavak.

Svi zvocaju, mame najviše.

Back