Quantcast

Šta radite kad se zaljubite u prijatelja?

mslav

Aktivan član
Poruka
1.037
e ovako podelio bih sa vama iskustvo koje sam imao i i dalje ga furam, daklem poznajem ribu vec 3 godine, i stvarno smo extra prijatelji pogotovo u zadnjih godinu i po, znaci najbolja mi drugarica, ja njoj drug...
sve dok jednog dana mi ortak koji se takodje extra druzi sa njom ne kaze da se ona lozi na mene, i ja tu procitam neke njene poruke kod njega, i vidim da je ona luda za mnom...
a ja ti se tu vec lozio na nju, ali nesto prolazno i to sam "potisnuo", mada je trajalo 2-3 nedelje, u 2-3 navrata...
i eto ti sad kud cu sta cu, ja ajde manje vise (vise manje nego vise) da se smuvam sa njom da je ne ispalim, znam kakva je, bila bi ko pregazena mesec dana sigurno... ali opet i ne izgleda lose + starija je od mene 1 god. tako da smuvam ti se ja sa njom pre 2 i po nedelje...
i iako u ovoj prici nista nisam rekao, naravoucenije je:
prati svoje srce
:)

malo slatko

Zainteresovan član
Poruka
317
au zajebana situacija,ali ja sam vec imala tih problema.Odvuci ga negde i krljni mu zvaku pa sta bude.........******,bice,samo se nadaj:lol:

E,bas sam to htela da uradim,bas sam bila odlucna,al je naisao decko koji mi se svidja i ja sam se pokolebala i odustala od te namere.Da napomenem,kad mi se svidja neki decko,to dodje i prodje.Svi mi se oni svidjaju vise fizicki nego psihicki,pa su zato svi prolazni,a on ostaje...zato sto mozes zakljuciti odgovara mi psihicki...Zbunjena sam,cas mislim da mi se svidja,cas ne...:confused:

chokogirl

Zainteresovan član
Poruka
287
Pokushaj da mu se tako priblizhish mozhe se zawrshiti na par nachina:
-totalna ispala, propast,katastrofa...nikad wishe ni prijatelji
-kratka weza nakon koje cete se mnogo udaljiti
-weza u kojoj cete biti i prijatelji i neshto wishe

Narawno, treci primer je najbolji jer cete tako ochuwati prijateljstwo, a moci cete i da radite neke stwari koje niste do sad...
Otwori mu swoje srce i swe mu lepo priznaj!
Ali pre toga ti preporuchujem da malo ispipash teren.. Pokushaj da shwatish da li neshto oseca prema tebi... Budi spremna na swe.
Ako ti se neko swidja samo zbog izgleda to gowori i kakwa ce ta weza biti... A ako sa nekim delish razna mishljenja i ako se u mnogo toga slazhete, to je neshto wredno truda...

topmodelsica

Elita
Poruka
17.800
Kad se zaljubim u druga,a to mi se jednom desilo...Ne znam...Bolje da sam se ubila,shto se mene tiche...

Bas je to nezgodno. Kako si se odjednom zaljubila u njega kad ti je bio drug? A znamo svi, mislim, ja znam, da je poslednja stvar koja moze da ti se desi sa drugom da se NEPLANIRANO zaljubis u njega. Sve moze da mi se desi sa drugom ali da se zaljubim i to neplanirano, ja to ne mogu da zamislim.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.