Šta radite, bre

To može ako si turista.
I mislim bukvalno da nemam para, ni za kartu za gradski prevoz.
Onda sa Karaburme do centra peške na posao, 10 dana.
Jednom sad od Malog Mokri Lug a do Ade peške, mislim da mi je trebalo oko 2 sata.

Aj recite da bi ovo rado i idem da se samoubijem :lol:
Malo je to,4-5km/h se ide mislim da ima vise
 
Од марта нисам ушао у превоз... Тада сам мислио да нећу до септембра. Сада је очигледно да ће то бити цела година без превоза, само пешке или аутом.
Срећа па сам у центру па ми је све дохватљиво на "пешкеметар" :)
А за веће куповине аутом, шта друго.
Мислим да сам за ових неколико месеци пешке прешао више него за претходне три године. Почео сам да размишљам о следећим патикама (и летњим и зимским).

Пос'о... два посла замишљена тако да се седи за компом и ради. Канцеларија није ни у опису радног места :whistling: Што наравно не значи да радим у пиџами :mrgreen:
Мени је сасвим одговарало док је било ванредно стање - не морам сваки час овде онде да идем, него могу да радим.
Е сад, од та два моја посла један је обичан, радиш па урадиш, заиста није оптерећење. А ово друго нешто ја радим/правим... Обично не престајем са радом пре 11 увече.
И налазим да ми је то толико занимљиво да ми нека посебна забава није ни потребна.
Досада је за мене непознат појам.

Дешава се да пустим на јутубу нешто од историје или слично, оригинал на енглеском, без превода, титлова и слично. Задовољан сам што добро разумем (не баш сваку реч, али није ни важно).

"Виђам" људе преко нета, да ли баш на компу или преко моба, свеједно.
 
радим као и пре, живим као и пре у делу године кад нема годишњег одмора.
можда бих волела да посетим неке људе, али су се разболели, или су били у контакту са зараженим особама, па је виђење одложено за коју недељу. иначе је све ок.
углавном читам кад не радим, бринем се о мајци, деци (о мужу не бринем, он брине о мени :lol:.)..тв не гледам, а интернет користим ретко за лично задовољство (као сад, на пример), јер очи све теже подносе гледање у било какве екране...па радије бирам књигу, ако већ треба да их напрежем.
а књиге никад јефтиније и доступније....
иностранство ми не недостаје одавно. пропутовала сам доста планету, а нашу србију упознајем тек ових година, на жалост.
зато и учим вожњу, да обиђем сваки ћошак наше лепе земље.
 
Nemam neki unaprijed zacrtan hobi ili obrazac ponasnja, u zadnje vrijeme listam ovo:

IMG-20201205-211217.jpg

Tu sam gdje jesam, radim sto me volja.
Volim se nasmijati, zabaviti, trolati.
Ovaj zivot gledam kao jos jednu od autobusnih stanica u nizu.

This is just a ride.
 
sve je dobro dok vulin ne postane premijer ... tako da ne odustajem od "normalnog" zivota uz pridrzavanje najpoznatijih mera
- oblacim se toplo i SLOJEVITO uz dodatak C2H5OH ...naravno i muzika tipa "odupri se ludilu"

a sad ozbiljno :

to i radim - svakodnevno se odupirem raznim ludilima...
 

Back
Top