Šta radite, bre

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.040
U ovo vreme korone , kada je kretanje smanjeno na minimum, kada su kontakti smanjeni ,kada mnogi rade od kuce i ne idu u svoje kancelarije i medju kolege , kada se ne ide ili se izbegava pozoriste, bioskopi ,koncerti , izlozbe ,ili je to sve minimalno i ne zadovoljava vase potrebe

Sta radite i kako se zabavljate u slobodno vreme? Imate li neki hobi ?
 
Poslednja izmena:
Interesantno pitanje. U Beogradu nije dosadno kad imaš para i naravno van pandemije.
Kako ono kažu: "Beograd je kao tuđe dete, dok se smeje, voliš ga, ali kad zaplače samo želiš da pobegneš".

Tema je na pdf Beograd pa zato pitam 😊

Kako da pišem da iz dosade plevim i prekopavam cveće, što nikad ranije nisam radila pa da zbunim ove najurbanije BG ili NBG 😁
 
Interesantno pitanje. U Beogradu nije dosadno kad imaš para i naravno van pandemije.
Kako ono kažu: "Beograd je kao tuđe dete, dok se smeje, voliš ga, ali kad zaplače samo želiš da pobegneš".

А што би било досадно ако имаш ТВ, интернет и књиге и две ноге да ходаш. Неки људи су као размажена деца.
 
@fabrika meni je u Beogradu bilo dosadnije nego u Nikšiću kad nema love. Ebo mladost provedenu sa tv-om, sad nema mladosti pa eto visim na internetu.

A mene nikad novac, tj nedostatak ne sprečava da se dobro provedem. Ja volim da lutam, pešačim a za to ne treba neka lova.

Ne računam da sam neki grad videla ako ga nisam uzduž i popreko prepešačila.
 
To može ako si turista.
I mislim bukvalno da nemam para, ni za kartu za gradski prevoz.
Onda sa Karaburme do centra peške na posao, 10 dana.
Jednom sad od Malog Mokri Lug a do Ade peške, mislim da mi je trebalo oko 2 sata.

Aj recite da bi ovo rado i idem da se samoubijem :lol:


Sa Karaburme do centra imaš 4km, mačiji kašalj, veoma često se iz grada vratim pešaka.
 
Poslednjih meseci (pa i šire) najviše volim da provodim vreme igrajući video-igre ili da crtam. Ovo drugo nije samo hobi nego i izvor zarade pa imam i dodatni motiv. Naravno, volim i da se krećem, da sam napolju sa društvom, ali to se ipak ređe dešava zbog ove situacije (blago onima kojima pandemija ni na koji način ne utiče na život). TV retko gledam, a i kad gledam neki film ili seriju, to je uglavnom nešto preko neta što strimujem, skinem, ili nešto što već imam na hardu ili diskovima ("Mućke" mogu neograničen broj puta da gledam).

Što se čitanja tiče, tu i tamo uzmem poneku knjigu, ali ne tako često. Više su to stari magazini, a uzmem tu i tamo i "Svet kompjutera".
 
U ovo vreme korone , kada je kretanje smanjeno na minimum, kada su kontakti smanjeni ,kada mnogi rade od kuce i ne idu u svoje kancelarije i medju kolege , kada se ne ide ili se izbegava pozoriste, bioskopi ,koncerti , izlozbe ,ili je to sve minimalno i ne zadovoljava vase potrebe

Sta radite i kako se zabavljate u slobodno vreme? Imate li neki hobi ?
Pišem i šetam.
 

Back
Top