Quantcast

Šta radite, bre

moonja..

Elita
Poruka
23.889
Dan mi prođe kao dlanom o dlan.
Nema prevelikog praznog hoda. Uvek ostane ono od juče da se uradi, vidi, završi...
Ne dosađujem se, ne znam otkud odjednom ljudima gomila slobodnog vremena, pa ne znaju šta će sa sobom.
Čekam proleće, što se nekog stanja duha tiče, a posle NG, poslovno, radiću mnogo više.
Nedostaju mi putovanja i toeto...

PetarSamotnjak

Starosedelac
Poruka
152.205
1608754888164.png

yioim

Elita
Moderator
Poruka
16.023
koje vracanje ja nisam ni odrastao ista kilaza ko u 8mom razredu, isti br patika, isti veseli debeljko :D

ma sta radim ... pokusavam da zapitam bas veliki broj ljudi iza ekrana da se zapitaju
- da li sam ja lud sto gledam svet kroz roze naocare .... ili
- da li sam ja lud/a sto citam jednog "ugojenog degenerika" koji je zabo mesecni target i sad se sprda sa ozbiljnim ljudima na forumu ...

i tako....kome jutro uz "kajsiju" krene ceo dan mu sejedu pihtije, kolenice, rolovana plecka...a moze i basta salata reda radi da bude sarenije na stolu :mrgreen:

yioim

Elita
Moderator
Poruka
16.023
BRE ... sta ima pojedinka/pojedinac koji radi ozbiljan posao cele godine i 31.12. je najvaznije pitanje do kada danas radim?

aaaaaaaaaaaaa Srbija je keva a ja sam "nabaren" da nekome glagol roditelj stanje glagol ... po spisku

причалица

Buduća legenda
Poruka
40.415
сад размишљам да одем до пластикаре и купим нове жардињере, јер се примиче садња цвећа....па ако будем нашла лепе саднице - да их посадим следећег викенда.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.