Šta radite ako vam iznenada bupnu gosti na vrata?

miki208

Domaćin
Poruka
3.543
Sacuvaj boze....samo proverim cime zvone, ako zvone glavom onda se obradujem...
Poruka je automatski spojena:

Salim se naravno, sta fali gostima?
Ne fali ništa. Znaju da pogode nezgodan trenutak. Ako je fer da se ne najave, kontam da je fer da se pravim da nisam tu ako mi to odgovara

georgejune

Starosedelac
Poruka
176.446
Ma tako se keva od davnina primala dolazi neko sa sela nosi sir ,jaja i kokosku a ta vremena davno prodjose,sad samo prosjaci ,lopovi i ljubavna pisma od epsa i vucica

odmah tražim kovid sertifikat :sad2:

ih bre cicijo , ne otvaraš flašu vina i frižider :mrgreen:

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
31.927
Ma nista ono " ja se vakcinisao, prelezao, triput se vakcinisao, ne vakcinisem se"
yok, samo pokazi propusnicu ili u podrum na dezinfekciju, pa ako alkotest pokaze +2...onda moze....

Irish coffee...mmmm odlicno je
eeeeeeeee, ovo moze....ide nekako....samo ko mi popi jacka nije mi jasno? mora da je sin svracao kada nisam kuci....

U stvari ide onaj Jameson bolje lezi....

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
16.388
Salim se malo, naravno da mi ne smeta kad mi neko bupne (u bilo kom smislu :D )samo sto se mnogo retko desava da se ne javi ili najavi. Zivimo brzo, stalno trcanje za obavezama svakodnevnim i znajuci to ljudi se retko usudjuju i da se najave a kamoli da svrate iznenada. Ako se desi sto da ne, volim ja te kucne sedeljke kad se lepo isricamo samo je problem sto se sve redje uklapamo sa slobodnim vremenom.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.