Sta radi ministar zdravlja? - Nema brufen sirupa za decu

27E

Legenda
Poruka
52.482
ministarstvo zdravlja je odavno nepopularno u narodu, a popularno kod trgovaca lekovima. pokusaji da se zagrebe i to klupko su brzo guseni, cak se onaj lekar ubio obesivsi se na grani, na manjoj visini od svoje

najnoviji suludizam je da u apotekama nema brufen sirupa za decu!? recept dobijes, ali leka nema. ima zamena koja se placa

dakle referenti u ministarstvu i koordinatori, pomocnici i ostali mocnici se bore za vlastiti opstanak u novoj vladi, a osnovni lek za skidanje temperature je nemoguce naci.

pretrhodni ministar i njegovi predsednici treba da objasne, kako su se na prethodnim izborima borili za vlast svim mogucim i nemogucim sredstvima, a imaju tragican rezultat

svejedno, brufena nema. sta da rade porodice koje nemaju dovoljno ni za do prvog?

mozda da pocne da se pleni imovina prethodnih upravljaca koji su doveli do toga? daj sta das

temperatura ne ceka, ne daj boze da neko strada ili tesko oboli

ministarstvo zdravlja je odavno nepopularno u narodu, a popularno kod trgovaca lekovima. pokusaji da se zagrebe i to klupko su brzo guseni, cak se onaj lekar ubio obesivsi se na grani, na manjoj visini od svoje

najnoviji suludizam je da u apotekama nema brufen sirupa za decu!? recept dobijes, ali leka nema. ima zamena koja se placa

dakle referenti u ministarstvu i koordinatori, pomocnici i ostali mocnici se bore za vlastiti opstanak u novoj vladi, a osnovni lek za skidanje temperature je nemoguce naci.

РФЗО је толико опљачкан да немају чиме да плаћају лекове па им, нормално, фармацеутске куће исте не испоручују.
Камо среће да је у питању само сируп бруфен него се ради и о много озбиљнијим лековима.

• Podržavam
Reactions: 27E
РФЗО је толико опљачкан да немају чиме да плаћају лекове па им, нормално, фармацеутске куће исте не испоручују.
Камо среће да је у питању само сируп бруфен него се ради и о много озбиљнијим лековима.

I sta sad? Ko ce da plati tu milijardu jevreja? Rusi? MMF? Japanci? Vanzemaljci?!

_nobody_

u zemljama kandidatima eu se takve kradje strogo kaznjavaju.

ili ne?

Поуздано знам да је највећу штету здравственом систему нанео Томица Милосављевић.
Зоран Станковић је преко Љубе Милановића спровео интерну истрагу и напапирчио Томици досије дебео као најдебљу књигу. И не само њему.
Међутим, претходна власт се оглушила о то и ухапсили су само ону несрећницу Светлану Вукајловић која је била директор РФЗО-а.
Дакле, жута влада их је сачувала.
Тај новац се извлачио највише за странке.

Број малверзација који су направили је тешко мерљив. То Станковић за годину дана никако није могао да исправи, посебно што није имао подршку за то.
Видећемо Славицу и новог тужиоца, министра полиције и осталу екипу под чијом ће то бити ингеренцијом.

Једино што знам јесте да би за такве ствари починиоци у нормалним државама добили доживотне робије. У појединим Америчким државама можда и смртну казну јер поставља се питање , колико су људи индиректно убили због несташице лекова ?

Bivsi rezim je iza sebe ostavio pustos. Pitanje je koliko se toga moze sanirati u jednom mandatu, da ne govorimo o nekim kracim periodima.
Ма какав један мандат!
Да раде сасвим по правилима, један мандат би им требао да поставе ствари на своје место. А тек у другом мандату да почну ствари да иду на боље.

Поуздано знам да је највећу штету здравственом систему нанео Томица Милосављевић.
Зоран Станковић је преко Љубе Милановића спровео интерну истрагу и напапирчио Томици досије дебео као најдебљу књигу. И не само њему.
Међутим, претходна власт се оглушила о то и ухапсили су само ону несрећницу Светлану Вукајловић која је била директор РФЗО-а.
Дакле, жута влада их је сачувала.
Тај новац се извлачио највише за странке.

Број малверзација који су направили је тешко мерљив. То Станковић за годину дана никако није могао да исправи, посебно што није имао подршку за то.
Видећемо Славицу и новог тужиоца, министра полиције и осталу екипу под чијом ће то бити ингеренцијом.

Једино што знам јесте да би за такве ствари починиоци у нормалним државама добили доживотне робије. У појединим Америчким државама можда и смртну казну јер поставља се питање , колико су људи индиректно убили због несташице лекова ?

Мислим да овај народ не верује да ће било ко од крупних зверки бити процесуиран. Једноставно до сада нисмо имали прилике да то видимо. Сви обећавају, прете. Волео бих да грешим и да многи буду у затвору. Јер није логично да задњих десет година и више пљачкали Србију кроз мито и корупцију а да нико није крив. Неко мора да одговара.

Мислим да овај народ не верује да ће било ко од крупних зверки бити процесуиран. Једноставно до сада нисмо имали прилике да то видимо. Сви обећавају, прете. Волео бих да грешим и да многи буду у затвору. Јер није логично да задњих десет година и више пљачкали Србију кроз мито и корупцију а да нико није крив. Неко мора да одговара.

Ја не верујем да ће ико бити ухапшен.
Да се хапшења заиста спремају, већ би пацови бежали одавде.

pretrhodni ministar i njegovi predsednici treba da objasne, kako su se na prethodnim izborima borili za vlast svim mogucim i nemogucim sredstvima, a imaju tragican rezultat

svejedno, brufena nema. sta da rade porodice koje nemaju dovoljno ni za do prvog?

mozda da pocne da se pleni imovina prethodnih upravljaca koji su doveli do toga? daj sta das

temperatura je još i najmanji problem, ima narodnih alternativa, ako ništa drugo bar malo da spadne. lorazepama od 2.5 mg nije bilo mesec i po dana, nigde, a to nema alternativu :besna:

Pre vise od mesec dana je pisalo da nece biti Brufen-sirupa za decu, ja sam tada preko veze (sta se mora u ovoj drzavi) nabavila jednu flasicu za ne daj Boze...

kad sam se cuo zadnji put sa mojima,rekli su mi da mnogih lekova u apotekama nema,jer Galenika je stopirala njihovu proizvodnju?!

temperatura je još i najmanji problem, ima narodnih alternativa, ako ništa drugo bar malo da spadne. lorazepama od 2.5 mg nije bilo mesec i po dana, nigde, a to nema alternativu :besna:
da. ja samo naveo problem na koji sam licno naisao, ono sto me tangira i gde vidim propadanje drzave. jer nema racionalnog razloga da nema brufen sirupa.

pa jel su nas zestoko uveravali da u demokratiji nema nestasica? jesu. i sta sad? pojela maca?

zacudjujuce je da partije u skupstini ladno prelaze preko stotina `takvih` problemcica i nedostataka, osim kad im potezanje afera sluzi za neku partijsku korist. ja nikome nista ne verujem, partijama u skupstini tj

Ali Srbija nije normalna drzava. Srbija je nenormalna drzava, i to je gotovo uvek i bila. :udriglavu:

_nobody_

Bivsi rezim je iza sebe ostavio pustos. Pitanje je koliko se toga moze sanirati u jednom mandatu, da ne govorimo o nekim kracim periodima.

Стари режим јесте мртав али је новом завештао органе.Ни о каквој санацији не можемо причати све док један Млађан Динкић управља домаћом економијом.И сада ће тај гробар домаће економије и човек који је државу лишио економског суверенитета,који је увек радио стриктно у интересу иностраних банака и компанија,неком финансијском алхемијом да нам донесе опоравак.Захваљујући његовом раду Србија је данас најсиромашнија држава Европе са највећом стопом незапослености.Његов кадар вршио је функцију министра здравља скоро целу једну деценију тако да и није чудо што је ситуација у здравству таква каква је.Не знам дал има неко ко би могао да наброји све афере и скандале у здравству за време док је Томица Милосављевић био министар ? Малте не сваке недеље избијао је по неки скандал везан за корупцију,набавку лекова,опреме,материјала идр.И никад никоме длака са главе није фалила.Г17,маскиран у УРС (ваљда из разлога да га народ не препозна) је малигни тумор политичког организма државе.И ако желимо да нам крене на боље мора се одстранити,јер ће у противном довести до обољења целог организма.

Back