STA RADI KOSTUNICA?

ima li iko informacije o ovom coveku de je sta radi. mislio sam da odem kolima u njegovo selo licno i kazem mu "cao vojislave" nakon cega bi usledio razgovor mene i njega i mozda bi me pozvao na kafu kod njega na imanje a mozda i ne (ovo drugo bilo bi bas pederski sa njegove strane).
Pazari po supermarketima ,kulira i kao uvek neobavesten o svemu sto se dogadja ,on cak i ne zna za kuronu "pandemiju".
271101_1_f.jpg
 
ima li iko informacije o ovom coveku de je sta radi. mislio sam da odem kolima u njegovo selo licno i kazem mu "cao vojislave" nakon cega bi usledio razgovor mene i njega i mozda bi me pozvao na kafu kod njega na imanje a mozda i ne (ovo drugo bilo bi bas pederski sa njegove strane).

Čuo sam da je žrtva proganjanja od strane nekih žena koje tvrde da su mu verenice i žele da se udaju u njega pa se povukao u osamu kelije.Što mogu da razumem.

Ali ako pristane na razgovor pored onog što imaš urgent da mu kažeš pitaj ga - Aman Vojislave, zašto Šormaz, zašto Bakarec, zašto Ljuši, zašto ti je cela stranka preletela u huntu.
 
Е мољац... па та служба за коју радиш не би била кадра ни да лоцира флашу ракије у дестилерији, ако већ не зна где је Воја

Твоји шпијунски камаради су изгледа необавештенији од Воје необавештеног :lol:
 
tu je vojo medju nama seta kaldrmom vido ga u skadarsku neki dan
dijeli tuznu sudbinu svoga naroda
nu kad pravi onomad koalicije izabra maloga slobu i mladju i ne treba tu biti previse inteligentnim zakljuciti da je i on sam odgovoran za krah
 

Back
Top