ШТА РАДЕ НАСЛЕДНИЦИ СРПСКЕ КРУНЕ: Принц Александар живи са дечком!

Poruka
20.103
ШТА РАДЕ НАСЛЕДНИЦИ СРПСКЕ КРУНЕ:
Принц Александар живи са дечком!


srpski princ zivi sa deckom -.jpg

Док се у Британији одвија драма, о томе како живе српски принчеви, синови принца Александра Карађорђевића, Петар, Александар и Филип, какви су њихови животни путеви, и ко од чланова српске краљевске династије има слободнија схватања од оних које намеће племићка титула...

ОПШИРНИЈЕ....у штампаном делу `Курира`...

*****************************
Србија, ако постане Монархија, имаће НЕШТО, што нико на свету нема.
Уместо прве даме, имаће краља и краљевог дечка :hehe::rotf::hahaha1:

.
 
А ова- кисела-,иначе велики поштовалац покојног Слобе не може да издржи да нам
Краљевину не извргне руглу..како год.
Ни ти ноје,ниси ништа бољи- све дајем,комунизам не дајем-.

Јел вам то Бранко коцкица даје инструкције?
 
Србија, ако постане Монархија, имаће НЕШТО, што нико на свету нема.
Уместо прве даме, имаће краља и краљевог дечка :hehe::rotf::hahaha1:

To je i dalje bolje nego imati za doživotnog predsenika ***********u koji je pobio 100 000 ljudi bez ikakvog suđenja i prave krivice.

Posle je u tzv. slobodi upriličio konc logor za Srbe na GO.

SPS-ovci su oduvek imali veliki problem sa tim što su između ostalog i nedolečeni titoisti.
 
не може да издржи да нам
Краљевину не извргне руглу.
Ти не разликујеш ругло од извргивања руглу? :lol:
Видим да ви изгибосте од политичке коректности према онима са којима се не слажете, а боли кад се овако нешто објави, а?:mrgreen:
Танте- за танте...
 
Док се у Британији одвија драма, о томе како живе српски принчеви, синови принца Александра Карађорђевића, Петар, Александар и Филип, какви су њихови животни путеви, и ко од чланова српске краљевске династије има слободнија схватања од оних које намеће племићка титула...

ОПШИРНИЈЕ....у штампаном делу `Курира`...

*****************************
Србија, ако постане Монархија, имаће НЕШТО, што нико на свету нема.
Уместо прве даме, имаће краља и краљевог дечка :hehe::rotf::hahaha1:

.
Мени није јасно, због чега имаш потребу да изливаш фекалије по људима који ти нису ништа лоше урадили?
Такође, изливање фекалија по традицији наше државе- јер да, ми смо много дуже живели у монархији него у републици.
Тужно, заиста.
 
А ова- кисела-,иначе велики поштовалац покојног Слобе не може да издржи да нам
Краљевину не извргне руглу..како год.
Ни ти ноје,ниси ништа бољи- све дајем,комунизам не дајем-.

Јел вам то Бранко коцкица даје инструкције?
:bravo: .....................:zcepanje: :zper::rotf::hehe::cepanje::hahaha1:

.
 

Узорна нека краљевска породица. Прави пример за ТРУЛЕ западњаке!!!
.

ZA ČETIRI MESECA PARTIZANI SU STRELJALI OKO 60.000 GRAĐANA SRBIJE, POLOVINU BEZ IKAKVOG SUDA

Od septembra 1944. godine do februara 1945. partizani su streljali čak 59.554 građanina Srbije. Toliko ih je popisano, a veruje se da je taj broj i mnogo veći.
 
Мени није јасно, због чега имаш потребу да изливаш фекалије по људима који ти нису ништа лоше урадили?
Такође, изливање фекалија по традицији наше државе- јер да, ми смо много дуже живели у монархији него у републици.
Тужно, заиста.

Не разумем те, драга Софија, откуд ја "изливам фекалије", када ове фекалије саме теку?
 

Back
Top