Quantcast

Sta prica ovaj ludak ?! Da li je on uopste normalan ?

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
uhuhuuh ::D:D:DD
a tako je svuda.........
jel su oni krivi i za ubistva i korupciju i u nemackoj?
тачи, месић, силајџић и многи други ратни злочинци су увек добродошли и лепо примљени у Еу. Хоћеш да ти поставим цитате шта су твоји "демократи" са запада и у Србиј рекли за Србе. То ни Химлер није рекао о јеврејима.

znas sta si sad rek'o?
Знам али ти не знаш шта да одговориш кад знаш да је истина. Хоћеш и слике да ти поставим?

jeste
........
nego odakle si ti?
tvoj srpski mi nije bas srpski?
Ја из Београда. А ти ко да си из Брисела.

UbicaDecijegaLica

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.071
jel si video gde su nam srednjoskolci po obrazovanju?
pri dnu svetske tabele.......
pa ti vidi....
sem toga.....kada pricas o obrazovanju........koje naucne institicuje i istrazivanja iz srbije mozes da navedes kao primere neceg dobrog?
Srednjoskolci po obrazovanju ?
Ja znam gde smo bili dok oni nisu umesali svoje prste, a znam da na ovom debilnom "Zapadu" nisam naucio nista novo od osnovne koju sam zavrsio u Srbiji do faxa. Tek neke novine su se pojavile na faxu, eto toliko o njihovim srednjoskolcima i HIGH-SCHOOL debilima koji u 4. srednje ne znaju koren da izvade bez digitrona :roll:

Ovo sto prica Vinetu se ne razlikuje od Firera i Rajha, i oni su nam dali isti takav "IZBOR", demokratski ;)
Ae pali burazeru i zaludjuj ukucane sa ovim glupostima kojima te loze :)

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.310
тачи, месић, силајџић и многи други ратни злочинци су увек добродошли и лепо примљени у Еу. Хоћеш да ти поставим цитате шта су твоји "демократи" са запада и у Србиј рекли за Србе.
То ни Химлер није рекао о јеврејима.
ma nemoj?
eeee da s ti cuo sta je himler pricao.......

Знам али ти не знаш шта да одговориш кад знаш да је истина. Хоћеш и слике да ти поставим?
ne, ti si nesto drugo rekao.......

Ја из Београда. А ти ко да си из Брисела.
A ja iz Weissenburga

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
ALO!
Rusija nije SVET......
utuvi to u glavu.......
Утуви у главу твоју да запад није СВЕТ. То нама Србима стално понављате као да сте папагај. Мислите ако 1000 пута изговорите лаж да ће бити истина. Русија је једини савезник Србији, и ти хоћеш да нас Србе убедиш како требамо да пљунемо на Русе и да будемо слуге онима који хоће да нас Србе истребе. Нека хвала.

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.310
Srednjoskolci po obrazovanju ?
Ja znam gde smo bili dok oni nisu umesali svoje prste, a znam da na ovom debilnom "Zapadu" nisam naucio nista novo od osnovne koju sam zavrsio u Srbiji do faxa. Tek neke novine su se pojavile na faxu, eto toliko o njihovim srednjoskolcima i HIGH-SCHOOL debilima koji u 4. srednje ne znaju koren da izvade bez digitrona :roll:
a ti znas da izvadis koren iz 21 bez digitrona :)
nemoj molim te sad da prosipas pricu kao "nasi ljudi u inostranstvu prave cudo".....

Vinetu

Zainteresovan član
Poruka
450
Доста сте лагали. Како вам се не смучи да лажете толико? Нема никакве шансе да Србија буде излована ако Николић победи. Русија није под јелтсином, нити је ово као1992.
Nije to nikakva laž već surova realnost. Ne bi ti oni izmišljali nikakve prelazne sporazume da im je svejedno ko je predsednik, pustili bi ga da bude predsednik skupštine ili bi potpisali sporazum pre izbora. Baš zato što nije ovo 1992 oni neće kandidate iz devedesetih. Razmisli malo. Znaš li koje bi to bilo poniženje za EU da izabereš Šešelja kojeg oni drže u zatvoru?. Itekako bi zavrnuli slavinu, ali najviše bi država pukla zato što su radikali nesposobni da ekonomski vode zemlju napred. To se videlo već jednom kad su vladali uz SPS. Seti se kakav je haos vladao u zemlji. Od ponosa se ne živi.

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
ma nemoj?
eeee da s ti cuo sta je himler pricao.......
Ништа боље нису твоји "демократи" рекли о Србима.

ne, ti si nesto drugo rekao.......
Ма није него.

A ja iz Weissenburga
Шта тражиш овде. Да нам твоју демагогију пропагираш, како требамо јединог савезника да пљунемо. А да трчимо према онима који хоће да нас Србе побију.

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Nije to nikakva laž već surova realnost. Ne bi ti oni izmišljali nikakve prelazne sporazume da im je svejedno ko je predsednik, pustili bi ga da bude predsednik skupštine ili bi potpisali sporazum pre izbora. Baš zato što nije ovo 1992 oni neće kandidate iz devedesetih. Razmisli malo. Znaš li koje bi to bilo poniženje za EU da izabereš Šešelja kojeg oni drže u zatvoru. Itekako bi zavrnuli slavinu, ali najviše bi država pukla zato što su radikali nesposobni da ekonomski vode zemlju. To se videlo već jednom kad su vladali uz SPS. Seti se kakav je haos vladao u zemlji. Od ponosa se ne živi.
Опет "демократе" са демагогијом како ћемо бити изоловани. А ничим то не могу да докажу. Не постоји никаква могућност за изолацију Србије. Какве славине, какви бакрачи. Једине славине долазе из Русије. И оне немају никакве шансе да буду завијене. Опет "демократи" упоређују 90их са данашњим стањем. Хаос је владао првенствено што су "демократи" на западу радили Србији шта хоће. Данас је немогуће да то раде. Јужни проток мора да ради. И неће Русија да се више понижава. Није ваш јелтсин на власти у Русији више. Жали се Вашингтону и Бриселу. Доста је ваше демагогије.

Norma Kampl

Iskusan
Poruka
5.920
Ta ponuda znači da Evropa ne želi radikale na vlasti i da sa njima neće da potpiše sporazum o pridruživanju.
Ја бих рекла да је - управо супротно.

Или, прецизније: - Неке струје у ЕУ - у ствари доиста желе радикале на власти.

Као изговор, и као оправдање.

Све надајући се да ће они доиста бити слични онима из 90-тих.
И да ће тако лакше моћи остварити своје интересе, као што су то и 90-тих учинили, тад преко главног "играча", СМ.

С друге стране, истине ради, за то њихово "нећемо радикале" "формално демократски" гледано, заправо нема никаквог основа, с обзиром да, свиђало се то нама или не, радикали равноправно учествују у тој "политичкој утакмици".

С треће стране, опет под оном претпоставком да желе радикале, а, као, противе" се", опет је јасно зашто играју баш на тај начин - управо рачунајући на тај инат. Знајући добро да притисци имају баш - супротан ефекат

To znači da možeš da biraš između izolacije par godina, ili EU. Pa sad ti možeš da glasaš za Nikolića ako ti je u nacionalnom interesu da živiš još gore nego što živiš sada ili za Tadića ako hoćeš u EU.
У контексту свега реченог, "апеловати на свест" и подсећати на прошлост, не вреди много.

Не толико због те, по мом мишљењу, ипак прилично нетачне и нетактичне тврдње да су сви они који гласају за радикале "необразовани, примитивни, глупи...".

Већ због, просто речено - опште људске психологије. (Већине људи, "масе" свуда и увек, и то није увредљиво, већ, просто чињеница.)

Nikakve ti to veze sa Kosovom nema. Pobedi li Nikolić proglasiće nezavisnost odmah, pobedi li Tadić proglasiće malo kasnije, uz možda neki kompromis da se podeli teritorija.
Ако је ово тачно, а заправо, на жалост, могуће је и да јесте, то још више иде у прилог тезе о ономе да ЕУ, у ствари користи радикале као изговор.

UbicaDecijegaLica

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.071
a ti znas da izvadis koren iz 21 bez digitrona :)
nemoj molim te sad da prosipas pricu kao "nasi ljudi u inostranstvu prave cudo".....
Ja cu **** da odsecem ako sve i jedna cistacica u Srbiji ne bude znala u atlasu da pokaze Ameriku, a isto tako ako 5 djaka u bilo kom odeljenju HIGH-SCHOOLa u bilo kom Americkom gradu bude znalo pokazati recimo .... eto, Grcku :D ili Nemacku :P lol ....necu reci Italiju, jer su debili culi da "ima neka zemlja u obliku cizme" pa mozda budalu i u***** :P LMAO hahahah

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Ја бих рекла да је - управо супротно.

Или, прецизније: - Неке струје у ЕУ - у ствари доиста желе радикале на власти.

Као изговор, и као оправдање.

Све надајући се да ће они доиста бити слични онима из 90-тих.
И да ће тако лакше моћи остварити своје интересе, као што су то и 90-тих учинили, тад преко главног "играча", СМ.

С друге стране, истине ради, за то њихово "нећемо радикале" "формално демократски" гледано, заправо нема никаквог основа, с обзиром да, свиђало се то нама или не, радикали равноправно учествују у тој "политичкој утакмици".

С треће стране, опет под оном претпоставком да желе радикале, а, као, противе" се", опет је јасно зашто играју баш на тај начин - управо рачунајући на тај инат. Знајући добро да притисци имају баш - супротан ефекат

У контексту свега реченог, "апеловати на свест" и подсећати на прошлост, не вреди много.

Не толико због те, по мом мишљењу, ипак прилично нетачне и нетактичне тврдње да су сви они који гласају за радикале "необразовани, примитивни, глупи...".

Већ због, просто речено - опште људске психологије. (Већине људи, "масе" свуда и увек, и то није увредљиво, већ, просто чињеница.)

Ако је ово тачно, а заправо, на жалост, могуће је и да јесте, то још више иде у прилог тезе о ономе да ЕУ, у ствари користи радикале као изговор.
"Професорко". Ти исту демагогију пишеш као "демократи". Не жели запад сада сигурно Срс да буде на власти у Србији. Није по ничему иста ситуација као 1992. А то ви стално исто понављате. Ето ако изаберу Срби Николића, биће санкција. Нисмо ми плиткоумни да верујемо у будалаштине, као што су те да ћемо бити изоловани као 1992. Само лудак ће поверовати да ће запад заврнути славину на гас од Русије.

Vinetu

Zainteresovan član
Poruka
450
"Професорко". Ти исту демагогију пишеш као "демократи". Неће сада сигурно Срс да буде на власти у Србији. Није по ничему иста ситуација као 1992. А то ви стално исто понављате. Ето ако изаберу Срби Николића, биће санкција. Нисмо ми плиткоумни да верујемо у будалаштине, као што су те да ћемо бити изоловани као 1992. Само лудак ће поверовати да ће запад заврнути славину на гас од Русије.
Baš zbog tog gasa Rusija kao i Evropa neće dozvoliti da pobedi Nikolić. Da Šešelj vlada Srbijom poniženje je i za Evropu, i za Rusiju, i zato mislim da nema nikakve šanse. U suprotnom sve ovo što je rekla profesorka je tačno.

nenadbiosiupravu

Zainteresovan član
Poruka
311
@Norma Kampl
И поред свега и целе приче како ето одговара ЕУ Николић да би остварили своје интересе, зар то не говори о интересима ЕУ који су крајње, да кажемо, "недобронамерни", а ми трчимо тамо све се ударајући ногама у д***е??

Шта спречава ову нашу банана државицу да поводом скандалозних изјава албанског председника бар уручи неку протестну ноту њиховом министарству иностраних послова??

Да ли је антиевропски користити средства међународне дипломатије за спасавање бар каквог, таквог образа своје државе?
Па ако већ не могу Америма, па зар не могу ни једној велесили Албанији да се као "дипломатски" н****у кеве?

Стварно ми није јасно шта је са тим људима који су тренутно у власти, као да имају синдром да се после сваке шибе по леђима само још више савију.
Али у том случају оправдање би било да су Тадић и Коштуница у ствари српски Недић и Љотић из 2008.
Тада је јасно да смо окупирани.

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Baš zbog tog gasa Rusija kao i Evropa neće dozvoliti da pobedi Nikolić. Da Šešelj vlada Srbijom poniženje je i za Evropu, i za Rusiju, i zato mislim da nema nikakve šanse. U suprotnom sve ovo što je rekla profesorka je tačno.
Опет ти са истом демагогијом. Није ово 1992. Нити може бити. Нити ће моћи запад да заврне славину на Руски гас. Хоћете власт и да наставите пљачку Србије и пљување по Србима. Понижење је за Србију да Тадић влада њом. Русија није уопште против Срс.

sceliano

Aktivan član
Poruka
1.157
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=ee9053da76c481ef63e7efa4b9d124ff

Kakva istorijska ponuda ? Ponudili su nam potpisivanje nekog "predugovora", sto je samo po sebi presedan, jer je IZMISLJENO samo u slucaju Srbije.
Kakvo bre izjasnjavanje Feb. 3 ? Pa oni su to njesra od "pred-ugovora" ponudili za potpis Feb. 7, bilo da pobedi, Tadic, Nikolic, Taci ili Ceku na izborima za predsednika Srbije, koga pali ova budala ?
Pun mi je **** ovih lopova, lazova i bednika, i koliko god se ne slagao sa radikalnom politikom, glasat cu u inat ovoj mafiji i g0vnima koji su trenutno na vlasti, ovaj put za Nikolica, a sledeci za bilo koga pa taman i za Tacija bude li se kandidovao.
Potpuno se slazem s tobom! Pateticno... I sam sporazum je p. dim a o "vrednosti" ovog ugovora da i ne govorim...

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
@Norma Kampl
И поред свега и целе приче како ето одговара ЕУ Николић да би остварили своје интересе, зар то не говори о интересима ЕУ који су крајње, да кажемо, "недобронамерни", а ми трчимо тамо све се ударајући ногама у д***е??

Шта спречава ову нашу банана државицу да поводом скандалозних изјава албанског председника бар уручи неку протестну ноту њиховом министарству иностраних послова??.
"Демократи" избегавају да се супротставе онима који их плаћају. Запад је и направио 5 октобар. Никакву корист Србија није имала од тадића и његово пљување по Србима и Српским жртвама.

Да ли је антиевропски користити средства међународне дипломатије за спасавање бар каквог, таквог образа своје државе?
Па ако већ не могу Америма, па зар не могу ни једној велесили Албанији да се као "дипломатски" н****у кеве?.
шиптарин је јавно у немачком шпигелу рекао да је запад испланирао мартовски погром на Косову. Нико од "демократа" се није огласио поводом тога. И од таквих се чудиш што нису се огласили поводом коментара шиптарског председника.

Стварно ми није јасно шта је са тим људима који су тренутно у власти, као да имају синдром да се после сваке шибе по леђима само још више савију.
Али у том случају оправдање би било да су Тадић и Коштуница у ствари српски Недић и Љотић из 2008.
Тада је јасно да смо окупирани.
Недић и Љотић су убијали штеточине у Србији. Комунисте који су убили мало немаца по титовом налогу да би наудили Србима, па после се курвински крили по шумама док су на хиљаде ЗБОГ ЊИХ Србе одводили на стрељање. Да није било Љотића и Недића, данас не би скоро ни било Срба.