Sta preporučujete da se dodatno ima u kolima?

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.021
Ja sam u kolima pretezno drzao prvu pomoc ,rezervni ,neophodan alat ,dodatne sijalice ,palicu ispod sedista dok me ovi smradovi pandurcine nisu rekli da to zabranjeno …od koga zabranjeno to je za moju licnu zastitu.
Мислим да је довољан бибер спреј... који је такође забрањен... Треба то дозволити, а остало је превише, по мом мишљењу.

Borko Smorko

Ističe se
Poruka
2.694
Мислим да је довољан бибер спреј... који је такође забрањен... Треба то дозволити, а остало је превише, по мом мишљењу.
Nije zabranjen ima vec par godina. Ja ga kupio devojci i kevi.Snajper- Bgd.
Jedino ako u medjuvremenu nije ponovoi stavljen na black listu, al ne verujem.

*Hannah*

Iskusan
Poruka
5.708
WD sprej i rezervne sijalice obavezno.
Prica mi neki covek u subotu dok je trajala montaza guma da su skoro nekog njegovog druga
zaustavili i naplatili kaznu 5000 cini mi se zbog neispravne sijalice. Jednostavno nisu hteli da uzmu u obzir
sto se peh coveku desio tokom voznje. Tako da je vrlo korisna stvar set sijalica jer kad crkne neka dok dodjes do najblize pumpe ili
majstora pogotovo ako je noc, vrlo nezgodno, a u medjuvremenu jos i kazna da se popije, ovako nema glavobolje jer valjda ta zamena nije
komplikovana.

*Hannah*

Iskusan
Poruka
5.708
Sto se obavezne opreme tice, vidim da Galenika daje neku akciju - prvu pomoc
po povlascenoj ceni od 690 dinara, ako imate staru sa isteklim rokom.
Postavicu flajer, mozda nekome zatreba.
Mislim da je ovo sa prvom pomoci cista otimacina jer zaista ne vidim cemu ovde moze da istekne rok trajanja.

Prilozi

• 20211130_000703[1].jpg
    20211130_000703[1].jpg
    96,3 KB · Pregleda: 2
  • 20211130_000732[1].jpg
    20211130_000732[1].jpg
    104,7 KB · Pregleda: 2

sasasta

Buduća legenda
Poruka
27.422
Sto se obavezne opreme tice, vidim da Galenika daje neku akciju - prvu pomoc
po povlascenoj ceni od 690 dinara, ako imate staru sa isteklim rokom.
Postavicu flajer, mozda nekome zatreba.
Mislim da je ovo sa prvom pomoci cista otimacina jer zaista ne vidim cemu ovde moze da istekne rok trajanja.
promene rok trajanja i uzmu 690 din

*Hannah*

Iskusan
Poruka
5.708
kupio sam prosle god , 1300 cini mi se

e necu da menjam , ocu za 600 da imam makaze i gaze i hanzaplaste i ostalo
Kako gde, mislim da se krecu cene od 1200 - 1500. Mislim da su ubedljivo najskuplje benzinske pumpe (1550 dinara).
Zato kazem da je korisno imati i set rezervnih sijalica jer ako se desi da neka crkne u putu, onda su paprene cene na benziskim pumpama
gde ih cini mi se na komad prodaju i jedna sijalica bude kao ceo set (kupljen u nekoj normalnoj prodavnici).

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
40.676
Ova mala za malo da deformise lim.....ili jaka mala ili slab lim..I ovo zna prosecan kupac automobila??????

Ja bih od dodatnih sredstava dodatni aparat za gasenje pozara, alu cebe i selotejp traku siroku.I metal glinu
Prodaje se u gvozdjarama i farbarama, izmesi se prstima kao plastelin, a onda se ostavi i drzi metal za metal cvrsto....mislim da je ili 600 din kg ili 800 din kg...

*Hannah*

Iskusan
Poruka
5.708
Jeftinije ti da odštampaš novi rok trajanja i zalepiš.

A što se tiče zamene sijalice he he he :D

Ne znam bas za rok trajanja prve pomoci, nije bas jednostavno, ja sam pokusavala nesto da smuljam,
ali nije uspelo. A sto se tice sijalica, mislila sam da to nije komplikovano, bas ako se desi da tokom puta pregori
racunam da bi svaki muskarac znao da zameni.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.