Šta planirate sutra za doručak ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dva parceta tosta,premazana sirnim namazom.Preko tosta nekoliko snita praske sunke,i na kolutove iseceno tvrdo kuvano jaje.Naravno,uz sve to,
solja punomasnog jogurta......to bi bilo za sutra.Vec preko sutra,planiram skusa u ulju iz konzerve.Na tanjir saspem sitno isecen mladi luk,momesam sa isitnjenim parcicima skuse,da se napravi jednaka masa.Sve to,zalijem sokom od polovine iscedjenog limuna.Mogu reci,da je ovo idealan ,ukusan i
veoma zdrav dorucak !
 
Dva parceta tosta,premazana sirnim namazom.Preko tosta nekoliko snita praske sunke,i na kolutove iseceno tvrdo kuvano jaje.Naravno,uz sve to,
solja punomasnog jogurta......to bi bilo za sutra.Vec preko sutra,planiram skusa u ulju iz konzerve.Na tanjir saspem sitno isecen mladi luk,momesam sa isitnjenim parcicima skuse,da se napravi jednaka masa.Sve to,zalijem sokom od polovine iscedjenog limuna.Mogu reci,da je ovo idealan ,ukusan i
veoma zdrav dorucak !

živiš zdravo, sve pohvale :ok:

koliko godina tako planiraš...da živiš zdravo ?
 
King of Valhalla ---- Ako me pitas,koji je moj san,pa reci cu ti.Ako vec moram da umrem,a izgleda nema vrdanja,kad je umro onaj,sto je zivot ispijo iz
balona,mislim onaj lik Broz,onda nazalost (moju),moracu i ja,jednoga lepog prolecnog dana.Ali,voleo bih,da taj cas docekam u misionarskom polozaju,
na nekoj prelepoj platinastoj lepotici prve klase.Dakle,ako vec mora,da to bude onda,kada mi je najsladje,kada pocnem da tonem od zadovoljstva,pa i
ne primetim,da me je "ona" scepala,u svoj veciti zagrljaj,iz koga nema nazad.......!
 
King of Valhalla ---- Ako me pitas,koji je moj san,pa reci cu ti.Ako vec moram da umrem,a izgleda nema vrdanja,kad je umro onaj,sto je zivot ispijo iz
balona,mislim onaj lik Broz,onda nazalost (moju),moracu i ja,jednoga lepog prolecnog dana.Ali,voleo bih,da taj cas docekam u misionarskom polozaju,
na nekoj prelepoj platinastoj lepotici prve klase.Dakle,ako vec mora,da to bude onda,kada mi je najsladje,kada pocnem da tonem od zadovoljstva,pa i
ne primetim,da me je "ona" scepala,u svoj veciti zagrljaj,iz koga nema nazad.......!

kakav broz, o čemu ti u ovoj temi ?
 
King of Valhalla --- Kako Broz nema veze sa temom.Uzeo sam njega kao primer,jer je on toliko velikom casom konzumirao sva zadovoljstva zivota,
da smo svi mi ostali,patuljci amateri,u uzivanju u zivotu.On je svoj zivotni san,iskoristio,na najbolje moguci nacin.

Andrej Bolkonsky, zaista nema veze sa temom


p.s.
promeni prezime sa ipsilon na kraju, biće moćnije beliv me :D
 
Pa, komsijinu macku, ali ne volim macke, pa jos razmisljam....
Ma kakve macke. Kupi pile za gril.Posoli ga,premazi alevom paprikom (na Madjarski nacin) stavi u ciniju od jena stakla,sa poklopcem.Dakle pile u
toj posudi za pecenje.Stavis tu posudu sa piletom u rernu,peces bez otvaranja,sat i 3o minuta.Nakon toga,otvoris,pogledas da li je res peceno pile.Ako
treba jos malo da se pece,peces bez poklopca,jos petnaestak minuta.Dobices savrseno peceno,i pre ukusno pile.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top