• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Sta ovo znaci?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.930
Screenshot_20220921-134448_Twitter.jpg

Da li vazi za postpejd korisnike jedino?

Nekako mi nema smisla kad svi imaju informacije o obicnim osobama od trenutka kada pocne da se koristi njihov broj.

Војвода

Domaćin
Poruka
3.114
И ја имам то, унесеш број, направиш шифру и имаш налог. Користи се и за припејд. Фазон, кад купујеш промоције све је јефтиније за 20% него кад купујеш преко префикса 111. Имаш и тај неки плави петак где добијеш увек неке мегабајте, минуте, и слично.

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.930
Cemu napominju to nesto o podacima kada ima drzava sve podatke o nama te imaju oni isto ` obicne osobe nemaju para za neke reakcije te me je zateklo.
Gde se pristaje na davanje podataka ne secam se toga uopste?

Znam za petak ` znam za promocije treva da bude ukljucena aplikacija kako bi se koristile te iskoriscavaju nas ovakvim budalastinama (daleko bilo).
Screenshot_20220922-104458_Yettel.jpg

Ukinuli su jedinu normalnu pretplatu pripejd 1000 te 1099 dinara 100 gb mesec dana Interneta (ako se potrosi trosi se do kraja meseca usporeniji protok).

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.