sta osecate?

hmm, izgleda da ljudi razlicito kapiraju termin zena. ne mislim na udate zene, muka mi je od tih tema, ovde se radi samo o slobodnjacima. mada ni meni nije jasno razgranicavanje, zato sam i stavila crticu.
e sad, naravno da je prica o izjavi pre veze. tokom veze ne vidim prblem da to pokazem na razne nacine. ali pre veze, koliko vam prija ili ne. mada sam vec i dobila odgovor.
 
ma gde myob... zamisli vidish lika dva puta u zivotu i bombarduje te izjavama tipa lud sam za tobom... normalno da cesh pomisliti samo dve stari: ili je tezak bolesnik u pitanju ili misli da postoji zena koja se prima na takve izjave...:roll: :lol:
 
Пази, ово ћу рећи, а нико не мора да ми верује... Ионако је то било пре 10 година. Није ми девојка баш изјавила љубав, то се тешко преваљује... али видео сам да је занитересована, све је водило томе... А није ми се нешто она свиђала... Но мислим се, ајде да пробамо. Па рекох:
"Дозволићу ти да ми будеш девојка."
Баш тако!

Испричао ја то неким другарима, ови се после клели у мене:wink:

Nikad mi nece biti jasno zasto se drugi toliko odushevljavaju tamnim , ali dodushe iskrenim , potezima nashe dushe.

Moje su se drugarice tako klele u mene kad sam ostavila decka zbog drugog.

Da li ljudima nedostaje iskrenosti , slobode , hrabrosti za takve neke poteze? U susutini mada su nasha dela (ili reci)surova. Prava surovost se u stvari krije u nedostatku osecanja prema drugoj osobi.
Osobi koja je ostecena na dva nacina , svojom neuzvracenom ljubavlju , i osecanjem manje vrednosti zbog toga sto je odbacujemo.
Gore od toga je jedino: Ziveti u lazi i iluziji!
Tako da premda je nas postupak posten , i dalje nije nesto u sta se treba ''kleti'' :roll:
 
Mani , sto je najgore posle ne znash kako da se odbranih od takvih tipova.
Jednom je moja ''drugarica'' na moju nesrecu dala jednom od tih pacijenata moj mob. I nedeljama je on meni zagushivao mob sa porukama , iako mu nisam odgovarala...na kraju mi presedne , udarim ga po sujeti i izhebem u zdrav razum , pa je popizdeo na kraju i odustao (otereao me u pm. ali rezultat je bitan :lol: )
Posle ce da prica po po formu sto su sve devojke kucke :roll:
To je izgleda postala glavna fora ,za freekove da zbare nesto. A sto je najgore ima devojaka koje se na kraju prime na svo to smaranje.
 
Па оно пре везе, рецимо да ми нека колегиница тек тако изјави љубав, прво бих мислио да се шали или је пијана или шта већ... Мајку му, вероватно се не бих снашао.
Osecam se dobro kad mi zena izjavi ljubav, a desava mi se cesto. :-)

Е царица си, мајке ми!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Evo, ovako. Sinnke me je nadahnuo.

Kako reagujete, odnosno, sta osecate prema devojci/zeni koja vam izjavi ljubav? Volela bih iskrene odgovore, a ne sprdanja.

To je tako simpaticno, osjecajno, raznjezim se mozda kao neka p.icki.ca ali eto sta cu...mislim ako i ja osjecam isto tako preme njoj.... al ako je to neko nako koga skroz slabo znam...onda mislim na ******* s njom...Iskreno...
 
Nikad mi nece biti jasno zasto se drugi toliko odushevljavaju tamnim , ali dodushe iskrenim , potezima nashe dushe.

Moje su se drugarice tako klele u mene kad sam ostavila decka zbog drugog.

Da li ljudima nedostaje iskrenosti , slobode , hrabrosti za takve neke poteze? U susutini mada su nasha dela (ili reci)surova. Prava surovost se u stvari krije u nedostatku osecanja prema drugoj osobi.
Osobi koja je ostecena na dva nacina , svojom neuzvracenom ljubavlju , i osecanjem manje vrednosti zbog toga sto je odbacujemo.
Gore od toga je jedino: Ziveti u lazi i iluziji!
Tako da premda je nas postupak posten , i dalje nije nesto u sta se treba ''kleti'' :roll:

Ja volim Zeffiru i kunem se u nju. :D

Hajde sad ozbiljno: posle Zeffire potop. :)
Osećam da nemam ništa pametno da kažem posle ovog posta...

@Zeffi,
Nahvalih te ja, pa kako bude... ;)
 
Zavisi od osecanja koja ja imam prema tom muskarcu..ali osecaj je prijatan i nezan.

My love, my love
I love you innocently
Like a star upon a screen
My love, my love
I need you eagerly
Like the man I will never be
My love I love you so

 
Evo, ovako. Sinnke me je nadahnuo.

Kako reagujete, odnosno, sta osecate prema devojci/zeni koja vam izjavi ljubav? Volela bih iskrene odgovore, a ne sprdanja.

Ako to izjavi recima a ne prethodi niti jedno delo.... osecam da sere koliko ni svi pingvini sveta ne pokenjaju za sezonu parenja.
Ako pokaze delom pre nego kaze... ja samo cekam kad ce da kaze ono sta misli... jer znam da ce uskoro to i reci. Makar jednom. Dovoljno je.
 

Back
Top