Quantcast

Sta on zapravo hoce?

sa osmehom

Početnik
Poruka
14
znam decka dva meseca, a oko 3 nedelje smo zajedno. vec dva meseca se javlja svaki dan, pise poruke, i po 3 puta dnevno. medjutim, vidjamo se retko, npr. na 7 dana. evo i sada od poslednjeg susreta vec 7 dana pise al ne predlaze vidjanje. ja bi volela da je malo cesce. da li neko ima ideju zasto? ili jos bolje pitanje- sta preduzeti? kulirati i cekati, pratiti njegov tempo ili otvoreno i diretkno pitati u cemu je problem i reci svoja ocekivanja? ili nesto trece?

gost 234150

Zainteresovan član
Poruka
441
Došla mu je rodbina iz inostranstva za praznike i mora da provodi vreme sa njima kako bi dobio poklone / vodili ga kod njih dogodine. Tebe drži podalje od sve te priče jer je prerano da te upoznaje sa familijom, da mu ne namestite svadbu i tako to.

Mslm, može biti i da ti je dečko anderkover elijen i da je u toku završna proba operacije "Woo-ddrl-ddrl Maa-clix-clix Tutaj-zend-tvejv dot-dot" (u prevodu: "Smak Sveta 2012."). Ili da mu jednostavno treba malo odmora. Ti biraj.

Nema ne čemu, doviđenja.

sa osmehom

Početnik
Poruka
14
paaa...ne pitam da se vidimo...jer idem logikom- da zeli da me vidi pitao mi me on sam...ocigledno niej dovoljno motivisan, al se onda pitam odakle crpe motivaciju da pise i zove 3 pita dnevno? a i plasim se razotkrivanja...i da ga ne ugusim svojim pitanjima o cescem vidjanju i tako oteram od sebe...

Beznadezno emotivna...

Zainteresovan član
Poruka
220
Otvoreni razgovor sve resava... Ne moze nekeo znati tvoje zelje dok ih ne saopstis... Kazes stvari stoje tako i tako pa on neka vidi sta ce posle... Ako se cesto javlja verovatno da mu je stalo! A mozda nema para da te izvodi a moze biti i ta rodbina... Pitaj ne skitaj! Ali ne pristaj na tu vezu preko veze bezveze...z:lol:

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
paaa...ne pitam da se vidimo...jer idem logikom- da zeli da me vidi pitao mi me on sam...ocigledno niej dovoljno motivisan, al se onda pitam odakle crpe motivaciju da pise i zove 3 pita dnevno? a i plasim se razotkrivanja...i da ga ne ugusim svojim pitanjima o cescem vidjanju i tako oteram od sebe...
... a možda misli da je to telefonski broj od nekog drugog ?!? :D

Poslednja izmena:

MalaRadoznala

Početnik
Poruka
21
Moze biti da je mnogo nesiguran pored tebe i da se plasi da ce se izblamirati,pa mu je onda lakse da se cuje redovno s tobom ili i on koristi isti sistem kao ti....takodje moze biti da je on zapravo s tobom cisto da bi imao devojku...Mislim da bi najpametnije bilo da i ti njega koji put pitas da se vidite....Tako ces moci da procenis o cemu se radi...:think:

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.321
Takva ljenica.. kako ti misliš logikom ces otirat svakog muškarca ..

Kurtalici

Primećen član
Poruka
808
Разговор све решава!Мораш са њим да разговараш отворено о томе,мислим да не треба ништа радикално да предузимаш јер рецимо и ја сам једном приликом тако нешто радио,од обавеза првих месец дана везе се нисам видео са девојком можда 3-4 пута,касније се то претворило у озбиљну везу.Ако ти се дечко свиђа и ако ти је стало до њега онда попричај лепо.

sa osmehom

Početnik
Poruka
14
Moze biti da je mnogo nesiguran pored tebe i da se plasi da ce se izblamirati,pa mu je onda lakse da se cuje redovno s tobom ili i on koristi isti sistem kao ti....takodje moze biti da je on zapravo s tobom cisto da bi imao devojku...Mislim da bi najpametnije bilo da i ti njega koji put pitas da se vidite....Tako ces moci da procenis o cemu se radi...:think:
ne deluje nesigurno :zstidljivko: ako hoce cisto da kaze ortacima da ima devojku..tu pricu moze da im servira i bez toga da meni pise poruke 3 puta dnevno z:hm:

sa osmehom

Početnik
Poruka
14
hvala :) uzgleda da cete me ubediti iskreno pitam o cemu se redi :D
Разговор све решава!Мораш са њим да разговараш отворено о томе,мислим да не треба ништа радикално да предузимаш јер рецимо и ја сам једном приликом тако нешто радио,од обавеза првих месец дана везе се нисам видео са девојком можда 3-4 пута,касније се то претворило у озбиљну везу.Ако ти се дечко свиђа и ако ти је стало до њега онда попричај лепо.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.249
znam decka dva meseca, a oko 3 nedelje smo zajedno. vec dva meseca se javlja svaki dan, pise poruke, i po 3 puta dnevno. medjutim, vidjamo se retko, npr. na 7 dana. evo i sada od poslednjeg susreta vec 7 dana pise al ne predlaze vidjanje. ja bi volela da je malo cesce. da li neko ima ideju zasto? ili jos bolje pitanje- sta preduzeti? kulirati i cekati, pratiti njegov tempo ili otvoreno i diretkno pitati u cemu je problem i reci svoja ocekivanja? ili nesto trece?
:lol: pitati odmah u čemu je problem, a svoja očekivanja ostaviti za sebe. I to baš tim rečima: u čemu je problem? Ako samo malo mrsomudne: pa pa paaaa ti si divna predivna ali ja nemam vremena i para i... baš si dobra i sve...
Beži koliko te noge nose.

Jedini odgovor koji bi valjao sa njegove strane je: znam, svestan sam toga i meni je krivo što se ne viđamo, sutra idemo u pozorište/bioskop/dođi kod mene/po volji...
Ali nešto mi se čini da nećeš dobiti taj odgovor.
Vrlo je bitno da ti da vremensku odrednicu. "Ići ćemo, videću da stignem, pa hoćemo samo polako..... aj jednom ćemo....." je sve ono zbog čega bi mogla da počneš da radiš na prekidu pre nego što počne, bolje je po tebe.

Poslednja izmena:

gost 234150

Zainteresovan član
Poruka
441
Možda si u pravu, ali možda postoje sasvim (ne)razumna objašnjenja zašto je tako. Samo ne ide odmah pitati šta je problem, deluje agresivno. Npr, nije da je april mesec da se možeš do nekud šetati, u prethodne tri nedelje, promena od ovog vikenda je druga priča. I sad zamisli da je dečko iz nekog prigradskog naselja, ona sa drugog kraja grada i treba baš ovih dana da je vodi u bioskop, a nema svoj prevoz? Slažem se da ako im je stalo da led i košava nisu neka prepreka, ali čemu se maltretirati. Jeste da želiš da nekoga što pre upoznaš i kako raste priovlačnost da što više vremena provodite zajedno (što pre jednom drugom dosadite, drugim rečima), ali ne po cenu da se skrše na ledu i izmrznu. Ne greje ljubav toliko i ne leči baš sve. A i sve je pusto, manje dešavanja ima, praznici ovo-ono, možda nema ideja šta da radi baš ovih dana - to nije (smsm) dovoljno da ona spominje problem i zahteva rešenja (prema predloženom).

Violetna

Elita
Poruka
22.090
Možda ne želi da ga shvatiš "zdravo za gotovo", malo pravi famu, ne bi li više razmišljala o njemu :think:

Jedini način da saznaš je da razgovaraš sa njim o toj temi. Slobodno ga pitaj šta oseća prema tebi. Ako je posle toliko vremena neodređen, znaj da je odnos sa njegove strane površan i suprotno, ako ti da lep, kvalitetan odgovor - razmišlja o tebi i zaljubljuje se.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.