Šta ocekujete?

Sta ocekujete?

  • Sto evra

    glasova: 0 0,0%
  • Nesto vise

    glasova: 6 100,0%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .

Zauz

Buduća legenda
Poruka
35.147
Screenshot_20220605-174020_Chrome.jpg


Neke pare da se ima za sitniji trosak / eto da svi od trideset (do trideset su dobili sto evra na poklon)do sezdeset pet koji nemaju penziju (oni su dobili dvadeset hiljada dinara na poklon)dobiju par stotina evra... Bilo bi taman da svi koji ne rade nemaju penziju imaju neka primanja minimalna kako bi bilo dovoljno za racune hranu tako (jasno nece se desiti nego eto teme radi)...
 
Poslednja izmena:
Sta je tema ovde? :dontunderstand:
Sta moze da se ocekuje u ovakvoj zemlji od drzave osim nekih para pomoci da se lakse dodje od pocetka do kraja meseca / kupi nesto sto svaki dan cini laksim?
Kako izdrzati svaki dan u ovakvoj zemlji?

(Glavna vest razbacivanje parama poznatih sa mnogo para /sport / poznati / tako u krug.Glavna vest je tu da se ne bi pitali zasto je van funkcije to sto jeste/ da se skrene paznja.Ko se nervira sebi cini lose / ko hoce nesto da uredi dobije kaznu za to u parama.
Ne mozemo ocekivati da imamo pare to je za poznate / ne mozemo ocekivati da nam bude cisto zakon ne dopusta da osobe ciste (pogledati primer coveka koji je zdravlje izgubio silne kazne dobio zbog ciscenja reke.))
 
Poslednja izmena:
Sta moze da se ocekuje u ovakvoj zemlji od drzave osim nekih para pomoci da se lakse dodje od pocetka do kraja meseca / kupi nesto sto svaki dan cini laksim?
Kako izdrzati svaki dan u ovakvoj zemlji?

(Glavna vest razbacivanje parama poznatih sa mnogo para /sport / poznati / tako u krug.Glavna vest je tu da se ne bi pitali zasto je van funkcije to sto jeste/ da se skrene paznja.Ko se nervira sebi cini lose / ko hoce nesto da uredi dobije kaznu za to u parama.
Ne mozemo ocekivati da imamo pare to je za poznate / ne mozemo ocekivati da nam bude cisto zakon ne dopusta da osobe ciste (pogledati primer coveka koji je zdravlje izgubio silne kazne dobio zbog ciscenja reke.))

Ja sam otisao jer mi je dosadilo sve to ali je moj brat ostao i zasnovao porodicu.

Sve dok narod to trpi i cuti bice tako.

Kada sam poceo da radim na plantazi prve godine su nas zezali, sledece su davali duplo vece pare i opet su jedva nasli ljude jer niko nije hteo da radim u tim uslovima.

Ocekivanja nemam... mozda jedino da vecini konacno dodje iz dupeta u glavu.
 
Pogledajte prilog 1166366

Neke pare da se ima za sitniji trosak / eto da svi od trideset (do trideset su dobili sto evra na poklon)do sezdeset pet koji nemaju penziju (oni su dobili dvadeset hiljada dinara na poklon)dobiju par stotina evra... Bilo bi taman da svi koji ne rade nemaju penziju imaju neka primanja minimalna kako bi bilo dovoljno za racune hranu tako (jasno nece se desiti nego eto teme radi)...
bolje da zaposle te sto ne rade makar honorarno za pocetak..
P.S. Ne znam kakve veze ima ovaj post o svadbi sa estrade sa ovim textom dole!?
 
Kako...

...tako sto skrece paznju sa toga sta sve ne radi kako treba / sluzi da se svi koji nemaju zabavljaju kako ne bi bili ljuti zbog stanja u kom se nalazimo kao zemlja ...
to je tacno, po principu hleba igara, ali vise me jos sokiraju vesti o saobracajnim nesrecama, ubistvima ...to i da neces, moras da cujes...
 
to je tacno, po principu hleba igara, ali vise me jos sokiraju vesti o saobracajnim nesrecama, ubistvima ...to i da neces, moras da cujes...
Previse je svega / stalno guraju takve stvari / zemlja treba da obezbedi sigurnost svake vrste za one koji u njoj zive.
(Malo po malo auto u vazduh neko pucanje / onaj ko se mnogo skolovao ode iz zemlje da ne bi ucestvovao u necemu sto nije moralno/vesti o tome se ne prate nesto).

Bar da daju neke pare kao eto neku brigu o tome da se po malo doda /
Screenshot_20220606-011256_Chrome.jpg

ovaj telefon je taman eto za nesto moze da bude / da ne pisem kako je lakse odvojiti za hranu vodu ostalo ...
 
Previse je svega / stalno guraju takve stvari / zemlja treba da obezbedi sigurnost svake vrste za one koji u njoj zive.
(Malo po malo auto u vazduh neko pucanje / onaj ko se mnogo skolovao ode iz zemlje da ne bi ucestvovao u necemu sto nije moralno/vesti o tome se ne prate nesto).

Bar da daju neke pare kao eto neku brigu o tome da se po malo doda / Pogledajte prilog 1166523
ovaj telefon je taman eto za nesto moze da bude / da ne pisem kako je lakse odvojiti za hranu vodu ostalo ...
Daje šatro pred izbore i zbog Korone..
Na ovo gore sam bukvalno oguglala, to je sto je..nema trenutno ovo što zamišljaš , socijalni program , pomoć ovoj ili onoj socijalnoj kategoriji...samo ludilo ostaje!
 
Daje šatro pred izbore i zbog Korone..
Davale su mnoge zemlje po nesto / bilo bi dobro da bude jos nesto para ubi ....
Na ovo gore sam bukvalno oguglala, to je sto je..
da / to je neko vracanje mnogo nazad bas tesko za citanje ...
nema trenutno ovo što zamišljaš , socijalni program , pomoć ovoj ili onoj socijalnoj kategoriji...
:tick: / umes da napises / pomoc da se lakse prodje kroz sve ovo / nije to par osoba mnogima treba...
samo ludilo ostaje!
kako se sacuvati zna li iko?
 
Očekujem brzu poštu svakog trenutka... :klap:(Napisano danas još pre podne.)
Oh, ne... ostavljeno za sutra. :rida:
I, da, očekujem da me kurir pita kako sam, i ja kao: ''Super!'', pa ja njega onda pitam kako je, a on:
''Super i ja!''.
Gledamo se i vidimo da tu niko nije super, ali ćao/zdravo, bićemo super neki sledeći put!
 

Back
Top