Komunistkinja
Buduća legenda
- Poruka
- 48.824
Ево ,на прагу смо пуноправног чланства у Европску унију како кажу до 2012
Србија ће постати чланица .
Интересују ме ваше жеље и очекивања ,мора да имате нека, Европе су вам пуна уста десет година и сада је куцнуо час.
Шта ће да се промени по вама ,да ли ће Србија бити напреднија ,снажнија,јача и развијенија као на пример Румунија .
Да ли ће наш уважени председник постати лидер у региону ,да ли ћемо се китити
златом и сребром .
Шта ће да се промени ?
И да ли то иде одједном или опет нешто мора да се чека
Србија ће постати чланица .
Интересују ме ваше жеље и очекивања ,мора да имате нека, Европе су вам пуна уста десет година и сада је куцнуо час.
Шта ће да се промени по вама ,да ли ће Србија бити напреднија ,снажнија,јача и развијенија као на пример Румунија .

Да ли ће наш уважени председник постати лидер у региону ,да ли ћемо се китити
златом и сребром .
Шта ће да се промени ?
И да ли то иде одједном или опет нешто мора да се чека




